Tv műsor – 1994. május 20. – Péntek

MTV 1

6.00 Műsorismertetés
6.03 Falutévé – profittal, piaccal
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
Szabadlábon
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Welcome to Hungary!
Angol nyelvű gazdasági magazin
Feliratos!
13.02 SOrSok (ism.)
13.42 Képújság
13.50 Hogyan kerül Eszter az asztalra?
Rajzfilm
14.00 Különleges tájakon
Angol útifilm
A madagaszkári „Balkezes ember” (ism.)
14.50 Kihívás
Ausztrál tévéfilmsorozat
VI/6. rész
15.36 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.11 Telecke
Harmónia 1.
16.31 Családmesék – a hazugságról
II/2. rész
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Ablak melléklet
18.00 Ablak
19.00 Esti mese
19.19 Választási műsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Dallas
Amerikai filmsorozat
Szabadlábon (ism.)
21.05 Panoráma
22.12 Halló, péntek!
22.40 Napjaink félelme
Francia film (1991)
0.15 NBA kosárlabda-mérkőzés
1.10 BBC-híradó
1.30 Képújság

MTV 2

12.00 Szieszta
Regionális műsor Szegedről
15.00 Képújság
15.05 Műsorajánlat
15.08 Időjárás
15.10 Csízió
15.15 Körösi Csorna Sándor
Ismeretterjesztő film
15.45 Pop-rock, fehéren-feketén
16.10 Turpi úrfi
Amerikai rajzfilmsorozat
A mama látogatása
16.40 Ember és zene
Angol ismeretterjesztő sorozat
Bécs – egy birodalom alkonya
A századforduló
17.35 Miénk itt a tér…
17.50 Privatizációs történetek
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Dobogó
18.51 Kojak
Amerikai krimisorozat
Bandák háborúja
19.45 Az éltető napenergia börtönében
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
III/2. rész: Szigorú költségvetések
20.35 24 óra
21.00 Híradó
21.30 Megáll az ész!!!
22.00 Tipplista
22.15 Telesport
22.35 Benvenuto Cellini élete
Olasz tévéfilmsorozat
III/1. rész
0.10 Üzlet – éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV

16.00 Hírmondó
16.25 Az Uru-expedíció
Spanyol ismeretterjesztő film
IV/4. rész: Polinézia szíve felé
17.15 Amatőr természetbúvár
Ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/11. rész: Folyón fel, folyón le
17.40 Mese
Pufóka fóka kalandjai
Oh, az a csodálatos kék szín
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Fekete szem éjszakája
Magyar-francia játékfilm (1958)
20.00 Közép-európai Magazin
21.00 Híradó
21.20 Öldöklő angyal
Mexikói filmszatíra (1962) FF
22.50 Ember és világ
Meditáció a korforduló jegyében
23.05 Magyar gondolatok
Faludy György: Óda a magyar nyelvhez

HBO

17.00 Tapsi Hapsi
Rajzfilm
17.30 Tintin: A két lótusz 1.
18.05 Az alattomos fegyver
Amerikai dráma
19.40 Azok a csodálatos Baker fiúk
Amerikai dráma
21.35 A szakasz
Amerikai filmdráma
23.35 Az örök Frankenstein
Amerikai horrorfilm

TV4

20.00 Műsorismertetés
20.05 Drót
Háttérműsor
21.10 Prospera
Irodalmi műsor
22.00 Állatfarm
Angol animációs film
23.15 168 Hócipő
A Hócipő és az ötéves 168 óra

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek