Tv műsor – 1994. április 30. – Szombat

MTV 1

6.00 Műsorismertetés
6.03 Falutévé – faludoktorral
6.25 Határtól határig
6.35 Falutévé plusz
6.45 Híradó
7.00-8.15 Napkelte
Reggeli információs magazin
8.15 Jó reggelt adj, Istenem!
Metodista gyermekműsor
8.23 Gyümölcsfalva lakói
Spanyol rajzfilmsorozat
Kalandok a magasban
8.45 576
Számítógépes magazinműsor
9.09 Micimackó-klub
9.37 Cigánykerék
9.56 Észbontó
Tudományos-ismeretterjesztő műsor tizenéveseknek
„Emlékszem, tehát vagy”
10.21 Vannak vidékek legbelül
Hagyományőrző sorozat
Hódmezővásárhely
10.36 Képhiba
Rejtvényműsor gyerekeknek
10.39 Védd magad – Híradó
10.54 Most
A sokoldalú fiatalok műsora
11.26 Szomszédok
Teleregény 153. fejezet (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Panoráma (ism.)
Világpolitika percről percre
13.05 Tízlapos foci…
Labdarúgó VB-vetélkedő
13.55 Anyák (ism.)
14.20 A magyar félmúlt – a törvénytelen szocializmus
Akasztófák gyermekei (ism.)
15.12 Mezítláb
Divat és látvány
15.37 Reklám
15.40 Filmajánló
16.25 Két választás Magyarországon
17.10 Műsoroló
17.35 Lottósorsolás
17.40 Létkérdések
Politikai vitaműsor
18.25 Reklám
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.02 Esti mese
Krisztofóró
Magyar bábfilmsorozat
A nagyfogú rém
19.10 Választási műsor
19.24 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Reklám
20.09 Telesport
20.24 Reklám
20.29 Parabola
20.59 Reklám
21.05 Mulat a kongresszus
(Der Kongress amüsiert sich)
Német film
22.43 Mini klip-mix
Videóklip-összeállítás
Műsorvezető: Bochkor Gábor
22.55 Megtévesztés
Amerikai erotikus thriller
0.27 Képújság

MTV 2

6.28 Műsorajánlat

6.30 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigány Magazin
8.25 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Nasa abrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 Rondó
Nemzetiségi magazin
11.00 BVSC-Dreher-Kispest-HFC
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés a Szőnyi útról
Riporter: Vitray Tamás
13.00 Família Kft.
128. rész (ism.)
13.30 Műsorajánlat, Időjárás
13.35 Top-40
A MAHASZ slágerlistája a legfrisebb eladási adatok alapján
Műsorvezető: Geszler Dorottya
14.00 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
14.15 Doromb
Népzenei híradó
14.45 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
15.05 Szolgálatukra
15.30 Mini klip-mix
Videóklip-összeállítás
Műsorvezető: Bochkor Gábor
15.42 Műsorajánlat, Időjárás
15.45 Civil kurázsi – különkiadás
16.05 A tudomány határain
16.35 Holidays
Nepál: Az istennő útja
17.00 „Halló, autó-motor sportrevü!”
17.36 Reklám
17.40 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Kutymorgó
18.04 Reklám
18.10 Az új Lassie
Amerikai filmsorozat
25. rész: A szabotőr
18.31 Reklám
18.36 Időjárás
18.40 Kék hírek
18.55 Reklám
19.01 Família Kft.
129. rész
19.31 Reklám
19.38 Egy elsüllyedt világ képei
19.53 Reklám
19.58 Monty Python Repülő Cirkusza
Angol abszurd tévésorozat
45/33. rész (1971 – feliratos)
20.38 Szívesen látjuk… – a tágas sátraktól – a fényes palotákig
21.00 Eurovíziós Dalfesztivál
Közvetítés Dublinból
A közvetítést vezeti: Vágó István
24.00 Egyesült Államok-Svédország
Jégkorong-világbajnokság, közvetítés Val di Fassából

Duna TV

12.00 Hírek, műsorismertetés
12.05 Kánon
12.35 A középkori Magyarország művészeti emlékei
12.45 Közép-Európai Magazin (ism.)
13.40 Vili, a veréb
Magyar rajzfilm
15.00 Cimbora – tallózó
15.50 Jövő heti műsorajánlat
16.00 Hírmondó
16.25 A selyemút
Japán ismeretterjesztő sorozat
17.15 Emlékképek – régi híradók (ism.)
17.30 Mese
Slapaj
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 A fekete város
Magyar tévéfilmsorozat
VII/3. rész: Szemet szemért
19.05 Könyvjelző
19.20 Fiúk az intézetben
Francia film (1938)
21.00 Híradó
21.20 Kába király krónikája
Spanyol vígjáték
23.05 Költők társaságában
Gáspár Imola

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 National Geographic felfedező
Amerikai természetfilm
18.30 Ivanhoe
Amerikai kalandfilm
20.15 A terror iskolája
Amerikai akciófilm
22.00 Kedves ellenségem
Amerikai sci-fi
23.55 A prosti
Amerikai filmdráma
1.00 Forró kalandok 3.
Amerikai erotikus műsor

ATV-víkend

8.00 Műsorismertetés
8.05 Filmösszeállítás gyerekeknek
8.15 Kapásjelző
8.30 Sumák – poplexikon
9.00 Jojo
Olasz filmvígjáték
10.40 Víkend
11.55 László atya 5 perce
16.00-20.00 A pénteki adás ismétlése
20.00-24.00 A délelőtti adás ismétlése

Budapest Televízió

20.08 Műsorismertetés
20.10 Klipturmix
Hazai slágerek
20.25 Hívd a Mórt!
Számítógépes játék értékes nyereményekért
20.45 Tea 3/4 9-kor
21.00 Szombat esti csevegés
21.40 Klipturmix
Külföldi slágerek
22.00 Éjszakai randevú
A Michelfeit Áruházból
Zenés szórakoztató műsor
2.00 Műsorzárás

Happy End TV

16.00 Műsorismertetés
16.05 Drót
Baló György műsora
17.05 Happy End-gyermekműsor
17.20 Happy End a közlekedésben
Sorsolás
17.40 Telemédia
Filmmagazin
17.50 Bu-Rock
Buza Sándor rockműsora
18.05 Aranyláz Alaszkában
Kanadai filmsorozat
19.00 Drótháló
Baló György műsora
19.55 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2 comments

  1. Minden ok,kivéve hogy hianyzik a san marinoi imola f1 nagydij időmérője,majd a futamja 1-én. Ez nem stimm

  2. Minden ok,kivéve hogy hianyzik a san marinoi imola f1 nagydij időmérője,majd a futamja 1-én. Ez nem stimm

Comments are closed.