Tv műsor – 1994. április 21. – Csütörtök

MTV 1

6.00 Műsorismertetés
6.03 Falutévé – ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Endrei Judittal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Regina révbe ér
Német tévéfilmsorozat
X/1. rész: Különös szilveszter (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó – Időjárás
16.12 Tükör
16.25 Telesport
17.15 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.45 A múlt tanúi
Csehszlovák dokumentumfilmsorozat
Első az európai kontinensen
18.00 Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
18.30 Fogadjunk!
Show-műsor, fogadásokkal
18.55 Esti mese
– Mekk mester
Magyar bábfilmsorozat
Éléskamarások
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barba atléták
– Égből pottyant mesék
19.19 Választási műsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.09 Nagyvizit
Szórakoztató egészségügyi magazin
21.14 Autópálya-fejlesztés
21.26 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
21.42 Választási vitaműsor
22.42 Az utolsó perc
Olasz film
0.22 BBC-híradó
0.42 Képújság

MTV 2

15.58 Műsorajánlat
16.00 Időjárás
16.02 Grüß dich!
Német nyelvlecke (ism.)
16.17 Rönkszedők
Kanadai filmsorozat
Egy ember álma
16.41 Babar
Francia rajzfilmsorozat
Az Operaház fantomja
17.05 Tessék hívni!
17.20 Kitörés…
Ha olcsón nyaralna a család
17.50 Ön is lehet tulajdonos
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradó
18.13 Körzeti magazinok
18.45 A múlt tanúi
Csehszlovák dokumentumfilm-sorozat
A megfékezett erő
19.00 Fekete március
Marosvásárhely, 1990
19.35 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
20.20 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Palimadarak
20.25 Telexpo ’96
21.00 Híradó
21.29 Mindent vagy semmit!
22.05 Két perc – kék perc
22.10 Payer 33
Zenés beszélgetés Payer Andrással
23.00 Alkalmi
23.20 Férfi kosárlabda BEK-döntő
Közvetítés Tel-Avivból, felvételről
0.10 Üzlet – éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV

15.30 Business az biznisz
16.00 Hírmondó
16.25 Az élő test
Angol ismeretterjesztő film
XXVI/20. rész
16.50 Könyvjelző (ism.)
17.00 Legyen a zene mindenkié!
VI/6. rész
17.40 Kérem a következőt!
18.00 Híradó
18.10 Magyar nők a Gulágon
Dokumentumfilm – 3.
19.55 Erdélyi naiv művészek
Török István kőfaragó – Kalotaszeg
21.00 Híradó
21.20 Cherbourgi esernyők
Zenés francia-német film (ism.)
22.45 Buda Ferenc: Ne rejtőzz el

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Batman, a denevérember
Amerikai sci-fi
19.40 Martin Scorsese
Amerikai dokumentumfilm
20.40 Mágnások a seregben
Cseh vígjáték
22.25 Batman visszatér
Amerikai kalandfilm
0.30 Forró kalandok 2.

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.05 Autó-motorsport
19.40 Foglaljon helyet a Pallas Páholyban!
20.08 Nyolc perccel nyolc után
21.10 Csengetett, mylord?
Angol filmsorozat
Az adomány
22.05 Arcok és ál-arcok
22.45 Áramvonal
Divat
23.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek