Tv műsor – 1994. március 9. – Szerda

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
Fodor Jánossal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Keserű gazdagság
Francia-kanadai filmsorozat
VIII/3. rész (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Maholnap
12.27 Tankönyvek és módszerek
12.47 Sorstársak
13.02 Fűben-fában
13.17 Képújság
15.38 Műsorismertetés
15.40 Falutévé (ism.)
16.00 Híradó – Időjárás
16.15 Pityke őrmester
Rabló-pandúr (ism.)
16.22 Nemzeti értékeink
Dunakanyar
16.32 Vázák meséi
Hephaisztosz és Áres
16.45 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.15 Lyuk-kamerák
17.30 Az én dzsungel-könyvem
Német filmsorozat
17.50 Tele-szák
18.00 Rímfaragó
18.15 Oscar Junior
18.35 Zsákbamacska
19.00 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
19.07 Gyereksarok
– Frakk
Magyar rajzfilmsorozat
Bizsu (ism.)
– Jómadarak
Magyar rajzfilmsorozat
Kutyahűség (ism.)
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.10 Kisváros
Tévéfilmsorozat
A tanárnő titka
20.50 Magyarok
21.35 A bikafejü szörnyeteg
Tévéjáték
22.40 Gorilla
Francia-NSZK kémfilmparódia (1988)
A Gorilla és a szakállas férfi
24.00 BBC-híradó
0.20 Képújság

MTV 2

15.50 Képújság
15.55 Műsorajánlat
15.58 Időjárás
16.00 Grüß dich!
Német nyelvlecke-sorozat kezdőknek (ism.)
16.15 Gyerekeknek
– Történetek a kék házból
Francia rajzfilmsorozat
Mádám Doddy és a Csokoládé Oszkár
– Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Goya
– A repülő ház
Amerikai rajzfilmsorozat
Elveszett, de megkerült
17.00 Korforduló
17.30 Weöres Sándor
17.50 Privatizációs történetek
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Medicina
Egészségügyi híradó
19.05 Magyarország-Svájc
Labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés a Népstadionból
21.00 Híradó
21.28 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.05 Tanúságtévők
Valami más
22.35 Felkínálom
Pomezanski György műsora
23.25 Üzlet – éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV

14.00 ÁVÜ-sajtótájékoztató
15.30 Privatizáció
16.00 Hírmondó
16.25 A középkori Magyarország művészeti emlékei
16.50 Az egyetlen föld – 3.
17.40 Egérke és Dagi sárkányt eregetnek
18.00 Híradó
18.10 Az idő és a szél – 5.
19.00 Vörös birodalom – 7.
20.00 Platea luporum – Kolozsvár, Farkas utca…
20.15 Látogatóban Czeslaw Milosznál
20.40 Emlékképek/Híradó
21.20 Cha-cha-cha
Magyar zenés film (ism.)
22.50 Kaffka Margit: Litánia

HBO

17.30 National Geographic felfedező
Természetfilm
18.30 Pucoljunk, fater!
Amerikai akciófilm
20.00 A Galamb
Amerikai kalandfilm
21.45 Az igazság törvénye
Amerikai bűnügyi film
23.25 Gyerekgyilkosságok
0.45 Erósz a nagyvilágban 6.

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Aerobic
19.35 Tom Sawyer kalandjai
Rajzfilm
20.00 Ugye
Könnyedségek, de leginkább zene
20.50 Seiko-shop
21.00 Harle-show
Kurír-est a Komédiumból
22.10 S. Nagy István 60 éves
22.25 Egészségmagazin
22.55 Jövő heti műsorajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek