Tv műsor – 1994. március 3. – Csütörtök

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
Dombóvári Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Burokban született
Német tévéfilmsorozat
VIII/3. rész
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
15.08 Műsorismertetés
15.10 Falutévé (ism.)
15.30  Kirakat
Szolgáltató magazin
Benne: Játék
16.00 Híradó – Időjárás
16.11 Kirakat (folytatás)
16.25 Telesport
16.58 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.27 Kalendárium, 1994
Különkiadás
A Szigetköz egy éve
18.00 Mi-tu-ház
Tojásételek (ism.)
18.15 Orrom krumpli, hajam kóc… (ism.)
Ellopták a hangomat
18.30 Fogadjunk!
18.55 Gyereksarok
– Mekk mester
Magyar bábfilmsorozat
Szamárkenyérfa
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbazoo gyümölcsöse
– Égből pottyant mesék
Szeme, szája, orra
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.10 Szomszédok
20.45 Magyar félmúlt – a törvénytelen szocializmus
Törvény tapos I.
21.40 Apropó
22.40 Levél Brezsnyevnek
(Letter To Brezhnev)
Angol film (1986)
0.10 BBC-híradó
0.30 Képújság

MTV 2

15.25 Képújság
15.30 Műsorajánlat
15.33 Időjárás
15.35 Bevezetés a művészetekbe
Open University
The Albert Memorial
16.00 Grüß dich! (ism.)
16.15 Rönkszedők
Kanadai filmsorozat
Néma gyereknek…
16.40 Gyerekeknek
– Töpszli malac kalandjai
Angol bábfilmsorozat
A horgász
– Ric, a holló
Német rajzfilmsorozat
A viking
– No, megállj csak!
Szovjet rajzfilmsorozat
17.05 Tessék hívni!
Telefonos videojáték
17.20 Családi csámborgó
17.50 Privatizációs történetek
17.56 Zöldpont – hószolgálat
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
18.50 Segítsünk magunkon!
Légy biztos magadban!
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
IV/2. rész
19.30 Huszonöt éves a Ki nyer ma?
Játék és muzsika
20.05 Az örökös színigazgató
Beszélgetés Radó Vilmossal (ism.)
21.00 Híradó
21.28 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.05 Családsirató
Utazások a múltba
23.20 Monty Python Repülő Cirkusza
Angol abszurd tévésorozat (1970)
Feliratos!
23.55 Üzlet – éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV

15.30 Business az biznisz
16.00 Hírmondó
16.25 Az élő test
16.50 Vallások és szertartások
17.20 Aprók tánca
17.40 Kérem a következőt!
18.00 Híradó
18.10 Ahol semmi sem szent
Amerikai vígjáték
19.25 Szent Mihály-napi játékok
19.40 Könyvjelző
19.50 Éliás, az udvari bolond
Angol animációs filmsorozat
5. rész
20.00 Váltó/Híradó
21.20 Nincs menekvés I.
Olasz krimi (ism.)
22.50 Szerelmes dalok

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 A legjobb szándékok
Svéd dráma
20.30 A nagy postarablás
Vígjáték
21.50 Pucoljunk, fater!
Amerikai akciófilm
23.15 A biztonsági őr
Amerikai bűnügyi film
0.50 Erósz a nagyvilágban 5.

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.08 Aerobic
19.23 Top 20
19.50 Egy nap
20.30 Mint egy bulldog
Amerikai film
Mozgó célpont
22.05 Áramvonal – Divat
22.15 Arcok és ál-arcok
Politikus portré
23.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek