Tv műsor – 1994. március 14. – Hétfő

MTV 1

7.56 Műsorismertetés
7.58 Jó reggelt adj, Istenem!
8.06 „Hargitai havasok”
8.23 Gyümölcsfalva lakói
Spanyol rajzfilmsorozat
8.50 576
Számítógépes magazin
9.10 System ’93
9.35 Amőba
10.02 Friss
Fiatal magazin
10.27 Zenelánc
Pa-dö-dö
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Bíborköpenyes lovag
– Hogyan szenvedjünk balesetet otthon?
Amerikai rajzfilm
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Viharos idők
11.30 Mi-ti-ők
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Jóga (ism.)
12.23 Az Óperencián innen
Vezérek, vezérkarok
12.53 Panoráma (ism.)
13.55 Házi gondozás, ápolás
Daganatos betegek otthoni gondozása
14.15 Tájak, városok, emberek
A Palm-sziget
14.50 Az én dzsungel-könyvem
Német ismeretterjesztő filmsorozat
15.10 Magyar félmúlt – a törvénytelen szocializmus
Zsoldosok (ism.)
16.00 Forradalom a falakon
16.15 Hagyomány
16.55 „…az én váram”
17.23 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.55 Jelképtár – A hegy
18.00 Látogatóban Petőfi Sándornál (ism.)
18.35 Szerencsekerék
19.07 Fülem erre, fülem arra Vili
Cseh rajzfilmsorozat
Vili és a varázskalap
19.17 „Engedjétek hozzám!”
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.15 Özvegy és leánya
Tévéfilm (1983)
IV/1. rész
21.10 Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc emlékhelyei
Kossuth Lajos emigrációban
II/2. rész
22.10 „Az isteni sztárok”
Későn jött boldogság
Amerikai film (1939)
23.55 BBC-híradó
0.15 Képújság

MTV 2


7.58 Műsorajánlat
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigány magazin
8.25 Hrvatska krónika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
8.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
9.15 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
9.40 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
10.05 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
10.30 A bosnyák ferencesek magyar földön
11.00 A Hét (ism.)
11.55 Kánon
Vallás és kultúra (ism.)
12.25 SOrSok
13.05 Gazdaképző
13.35 Útkereső
Vitaműsor kamaszoknak
14.00 Top 40
A legnépszerűbb dalok és előadók slágerlistája
14.25 Műsorajánlat – Időjárás
14.30 Ükunokák
II/1. rész
15.15 Kedvencek listája
Sanzonösszeállítás
15.50 Azok a csodálatos állatok
A dorcas gazella és a jávorantilop
16.10 Ünnep előtt
Katonazenekarok találkozója
16.30 Adam Rush hídja
Amerikai film (ism.)
17.18 Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Trópusi lóhusi
– Akár hiszed, akár nem
Angol rajzfilmsorozat
Kovácsolj fegyvert sóból!
17.38 Időjárás
17.40 Nagylátószög
18.10 Rendszerváltók
Orbán Viktor
19.00 Telesport
Benne: UTE-Vasas-Plaket
Vízilabda kupadöntő
21.00 Híradó
21.30 Önök kérték!
Szerelem
Magyar film
23.05 Benny Hill New Yorkban
Angol tévéfilm
Feliratos!

Duna TV


15.30 Business az biznisz
A működési terv
16.00 Hírmondó
16.25 Rinaldo Rinaldini
Német tévéfilmsorozat
XII/10. rész (ism.)
16.50 Mélyszonda-expedíció
Ausztrál dokumentumfilm
17.40 Musti
– Magyar népmesék
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Eduard és lányai
Tévéfilmsorozat
VI/4. rész (ism.)
19.00 Távol-keleti ünnepségek – VI/5.
19.55 Műsorajánlat
20.00 Gazdakör
21.00 Híradó
21.20 Vaskor
Finn játékfilm
IV/3. rész
Feliratos!
22.45 Kölcsey Ferenc: Honvágy és szerelem

HBO


17.30 A gólyák mindig visszatérnek
Magyar film
18.45 A galamb
Amerikai film
20.30 Kungfu: A legenda újraéled
Amerikai film
22.00 A játék neve: Beverly Hills
Amerikai játékfilm
23.40 Szabad préda
Amerikai sci-fi/akció

TV4


19.05 Aerobic
19.20 Knight Rider
Amerikai sorozat
A macska
20.10 Music TV4
21.10 Fekete gyémántok
22.35 Kossuth-album
22.50 Zenekorzó

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek