Tv műsor – 1994. február 21. – Hétfő

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Walt Disney bemutatja (ism.)
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Jövendőmondó
– A hangszerek eredete
Amerikai rajzfilm
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Amit ma megtehetsz
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Telesport
Téli olimpia
12.37 Déli üzlet
13.02 Képújság
14.53 Műsorismertetés
14.55 Telesport
Téli olimpia
Jégkorongmérkőzés
A szünetben: 16.35 Híradó – Időjárás
17.30 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.55 Jelképtár
A páva
18.00-18.30 Kapcsolj be!
18.00 Múlt-kor
IV. Béla
18.26 Zenelánc
18.35 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.07 Esti mese
Fülem erre, fülem arra Vili
Cseh rajzfilmsorozat
Vili hegyet mászik
19.18 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.10 Sztáro(c)k
Meatloaf
20.40 Sándor György műsora
21.25 Leltár
Az államvagyon
22.10 Elrabolt műkincsek I.
Dokumentumkiállítás az Iparművészeti Múzeumban
22.45 Gorilla
Francia-német kémfilmparódia (1988)
Gorilla és a kószáló tagok
0.10 BBC-híradó
0.30 Képújság

MTV 2

14.00 Képújság
14.05 A Hét (ism.)
15.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
17.00 Műsorajánlat
17.03 Időjárás
17.05 Gyerekeknek
– Pif és Herkules
Francia rajzfilmsorozat
Herkules emlékiratai
– Akár hiszed, akár nem
Angol rajzfilmsorozat
Járt alagutat a…
17.25 Könyvvilág
17.50 Privatizációs történetek
17.56 Zöldpont – hószolgálat
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A szombathelyi körzeti televízió riportfilmje
18.35 Bevezetés a művészetekbe
Open University
Cragside House
19.00 Volán-OTE jégkorongmérkőzés
21.00 Híradó
21.30 Kapcsolatok
Együtt élő népek a Kárpát-medencében
Zala Tamás: Zsidóság
22.07 Telesport
Téli olimpia
Műkorcsolya – jégtánc
0.10 Üzlet – éjfél körül
Gazdasági híradó

Duna TV

16.00 Hírmondó
16.25 Rinaldo Rinaldini
Német tévéfilmsorozat
XII/7. rész (ism.)
16.50 Váltó (ism.)
17.40 Musti
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 A barátnő
Német-argentin filmdráma
20.00 Távol-keleti ünnepségek, 1986
Ausztrál ismeretterjesztő filmsorozat – VI/2.
21.00 Híradó
21.20 Dresch kvartett – Győrben
22.05 Brou-ha-ha fesztivál
22.50 Károlyi Amy: A világ

HBO

17.30 Az utolsó csillagharcos
Amerikai sci-fi
19.15 Mozimánia: Audrey Hepburn
20.30 Gyerekgyilkosságok
Magyar filmdráma
21.50 A bérgyilkos
Amerikai akciófilm
23.30 A szerető
Francia filmdráma

TV4

19.08 Aerobic
19.20 Knight Rider
Amerikai sorozat
Góliát visszatér 1.
20.10 High Five
Jetskiing
20.40 Címzett ismeretlen
Magyar film
22.05 Tévés négyes
22.30 Könnyűzenei műsor