Tv műsor – 1994. február 17. – Csütörtök

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Burokban született
Német tévéfilmsorozat
VIII/1. rész
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Telesport
Téli olimpia
12.37 Képújság
15.28 Műsorismertetés
15.30 Kirakat
Benne: Játék
16.00 Híradó – Időjárás
16.11 Kirakat (folytatás)
16.25 Telesport
17.00 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.30 Siker és balsiker… de most nézzük inkább az utóbbit, avagy a sportban minden megtörténhet
Amerikai dokumentumfilm
II/2. rész
18.00 Mi-tu-ház
A cipő (ism.)
18.15 Orrom krumpli, hajam kóc…
Kint a bárány, bent a farkas (ism.)
18.30 Fogadjunk!
Show-műsor, fogadásokkal
18.55 Gyereksarok
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbazoo és a beteg állatok
– Égből pottyant mesék
A kék csokornyakkendő
– Mekk mester kalandjai
Magyar bábfilmsorozat
Nyúlcipő
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.10 Szomszédok
20.45 Új szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
21.35 Magyar félmúlt
A törvénytelen szocializmus
Recsk, 1950-1953
22.20 Mini klip-mix
22.35 Nagy családok
Francia filmsorozat
IV/4. rész
24.00 BBC-híradó
0.20 Képújság

MTV 2

16.05 Képújsóg
16.10 Műsorajánlat
16.13 Időjárás
16.15 Rönkszedők
Kanadai filmsorozat
Lepényhal
16.40 A plüssnyuszi
Amerikai rajzfilm
17.05 Én is hasonlítok
Eredményhirdetés
17.20 Centi
Honvédelmi magazin
17.50 Privatizációs történetek
17.56 Zöldpont – hószolgálat
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
Válogatás a körzeti televíziók műsoraiból
18.50 Tipplista
19.00 Heltai Jenő: A néma levente
Vígjáték két részben
21.00 Híradó
21.28 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.05 A Balázs Béla Stúdió dokumentumfilmjei
IV. rész (Hatvanas évek)
– Változatok egy városról
Dokumentumfilm (1965) FF
– Ballaszt
Dokumentumfilm (1966) FF
– Kastélyok lakói
Dokumentumfilm (1966) FF
– Pékek
Dokumentumfilm (1966) FF
23.12 Telesport
Téli olimpia
Összefoglaló
23.45 Üzlet – éjfél körül

Duna TV

15.30 Business az biznisz
16.00 Hírmondó
16.25 Az élő test
16.50 Könyvjelző (ism.)
17.00 Mecsek hegység
17.40 Kérem a következőt!
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Csinszka
Tévéfilm
19.45 Ella István orgonál
19.55 Éliás, az udvari bolond
Angol animációs filmsorozat
20.00 Váltó
21.00 Híradó
21.20 Nárcisz és Psyché
Magyar játékfilm
III/2. rész (1980)
22.55 Kölcsey Ferenc: Honvágy és szerelem

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Rendőrakadémia 6.
Amerikai vígjáték
19.00 Keresztanya
Amerikai vígjáték
20.45 Mesterpáros
Amerikai bűnügyi film
22.30 Sztár ’80: Egy aktmodell halála
Amerikai krimi
0.15 Erosz a nagyvilágban

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.08 Aerobic
19.20 Vadak Amerikában
Amerikai természetfilm-sorozat
20.05 Egy nap…
Egy ügynök életéből
20.40 Mint egy bulldog
Az enyveskezű
Amerikai film
22.15 Színház
Baló Júlia műsora

világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek