Tv műsor – 1994. február 16. – Szerda

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
Dömsödi Gáborral
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Mezítláb az ágyban
Német tévéfilmsorozat
VII/7. rész
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Telesport
Téli olimpia
12.37 A magyar puszta
Kiskunsági szikesek (ism.)
12.58 Pneumatika
13.05 Sorstársak
13.20 Segítség!
13.35 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó – Időjárás
16.12 Nemzeti értékeink
Visegrád – I-II.
16.32 Vázák meséi
Zeusz lányai
16.45 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.14 Siker és balsiker – de most nézzük inkább az utóbbit… – II/1. rész
17.50 „Emlékezz, ember…”
Hamvazószerda
18.00 Zöld béka
18.25 Képhiba
18.28 Zenelánc – Porció ének
18.35 Zsákbamacska
Vetélkedő
19.00 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
19.07 Esti mese
– Frakk
Magyar rajzfilmsorozat
– Jómadarak
Magyar rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.10 25 éves a Magyar Filmszemle
Szerencsés Dániel
Magyar film (1981)
21.40 Unokáink sem fogják látni…
22.20 Szemtől szemben…
Stipe Mesic-tyel
23.05 Gorilla
Francia-NSZK kémfilmparódia
A Gorilla a dzsungelben (1990)
0.40 BBC-híradó
1.00 Képújság

MTV 2

16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat
16.13 Időjárás
16.15 Gyerekeknek
– Történetek a kék házból
Francia rajzfilmsorozat
Köd úrfi házassága
– Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
A kommunikáció története
– A földkerekség legszebb dallama
Francia rajzfilmsorozat
IV/4. rész
17.00 Korforduló
17.30 Gubancok – avagy csintalan nyelvcsíntan
Közreműködnek: a Vörösmarty Gimnázium drámatagozatos tanulói
17.50 Privatizációs történetek
17.56 Zöldpont – hószolgálat
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazinok
18.45 Medicina
Egészségügyi híradó
19.00 Kisfilmek a nagyvilágból
– Gegrengeteg
Összeállítás klasszikus burleszkekből (FF)
A szenvedélyes olvasó
– Tengeri kalandozás
Angol filmsorozat
A Galapagos-szigetek
– A kínai orvoslás öröksége
Finn ismeretterjesztő film
20.05 „A nép ellensége”
Placid atya (ism.)
21.00 Híradó
21.28 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.05 A jognak asztalánál
Jogi ismeretterjesztő műsor
22.37 Telesport
Téli olimpia
Összefoglaló
23.10 Maffiaháborúk
Amerikai dokumentumfilm – II/2. rész
24.00 Üzlet – éjfél körül

Duna TV

14.00 ÁVÜ-sajtótájékoztató
15.30 Privatizáció…
16.00 Hírmondó
16.25 Polinézia fekete gyöngyszemei
17.20 Versről versre
17.40 Filopat és Patafil…
18.00 Híradó
18.10 Az idő és a szél – XI/2.
19.00 Ravel: Pavane
19.05 Vörös birodalom – VII/4.
20.00 Határon túli műhelyek
20.40 Emlékképek – régi híradók
21.00 Híradó
21.20 Nárcisz és Psyché
Magyar film – III/1.
22.55 Tamkó Sirató Károly: Nők… szőkék és feketék

HBO

17.30 National Geographic felfedező
Természetfilm
18.30 Az Úr kegyelméből
Amerikai filmdráma
20.10 A biztonsági őr
Amerikai krimi
21.45 A hallgatás törvénye
Amerikai akciófilm
23.25 Bert Rigby, te bolond
Amerikai vígjáték

Szív TV

19.10 Aerobic
19.35 Gyermekek képernyője
A karácsonyfa
20.00 Top 10
Slágerlista
20.45 Seiko-shop
21.00 Kurír-est – Tóksó
Vendég: Sütő Enikő
21.45 Halló! Utazás!
22.00 Símánia
Az oktatófilm befejező része
22.20 Egészségmagazin