Tv műsor – 1994. február 10. – Csütörtök

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Moselbrücki történet
Német-osztrák-magyar családsorozat
A születésnap
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Képújság
15.28 Műsorismertetés
15.30 Kirakat
Benne: Játék
16.00 Híradó. Időjárás
16.10 Kirakat (folytatás)
17.00 Külügyi ügyek
Holland-kanadai filmsorozat
17.30 Variációk
Burleszk
17.55 Kölyökidő
18.20 Az utódok reménysége
18.45 Fogadjunk!
Show-műsor, fogadásokkal
19.10 Gyereksarok
– Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapapa, a vasutas
– Salamon király történetei
Izraeli gyurmafilm-sorozat
Megmondják a csillagok
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 Telesport
20.15 Öregberény
Történetek vidékről
VI/6. rész: A kampány
20.52 Családév-nyitó
21.52 Magyar félmúlt – A törvénytelen szocializmus
Ítéletlenül
22.55 Térjátékok
Építészeti folyóirat
23.35 BBC-híradó

MTV 2

16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat
16.13 Időjárás
16.15 Rönkszedők
Kanadai filmsorozat
XX/1. rész: Mentsük meg a perszefónét!
16.40 Jack és az óriásbab
Amerikai rajzfilm
17.05 Grüß dich!
Német nyelvlecke
17.20 Egészséget mindenkinek!
Dr. Czeizel Endre sorozata
17.50 Privatizációs történetek
17.56 Zöldpont – hószolgálat
17.58 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.13 Magyarország ma
A körzeti stúdiók műsora
18.45 Segítsünk magunkon!
Stressz
Angol dokumentumfilmsorozat
VI/6. rész
19.15 Európai Utas
20.00 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről hétre
20.10 Mini klip-mix
Videoklip-összeállítás
20.25 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Veszedelmes veterán
20.30 Telexpo ’96
Gazdasági magazin
21.00 Híradó
21.20 Időjárás
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 24 óra
22.25 25 éves a Magyar Filmszemle
Életműdíj Illés Györgynek
22.40 Az ötödik pecsét
Magyar film (1976)

Duna TV

15.30 Business az biznisz
16.00 Hírmondó
16.20 Az élő test
16.50 A Selyemút
17.40 Kérem a következőt!
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 25. Magyar Filmszemle
Életműdíjas: Jancsó Miklós
Oldás és kötés
Magyar film (1963) FF
19.40 Folk-est
20.05 Szemtől szemben
21.00 Híradó
21.20 Tánc
Magyar filmetűd (1992)
21.30 Kondor Béla
Portréfilm
22.05 Költők társaságában

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Doc Hollywood
Amerikai vígjáték
19.15 A rejtélyes part
Amerikai háborús kalandfilm
21.00 Jeremiah Johnson
Amerikai western-dráma
22.50 Agyfürkészők 2.
Amerikai horror
0.35 Erosz a nagyvilágban

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.08 Aerobic
19.20 Top 20
Könnyűzenei műsor
20.05 Autószalon
20.25 Prospera
Irodalmi műsor
21.10 Állatfarm
Angol animációs film
22.25 Cine-java
Mozikalauz
23.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek