Tv műsor – 1994. január 23. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A sebesség bűvöletében
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
8.30 Halló, vasárnap!
11.00 Három kívánság
11.50 Magyar népmesék (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
– Családfa
Dr. Czeizel Endre sorozata
15. rész: Németh László író és orvos
– 1993. A barokk éve
XVI/15. rész: Tudomány a barokk korban
– A Magiszter arcképcsarnoka
Philip Morrison élete
13.40 A bizalom zarándokúján
14.30 Vivaldi: A négy évszak
Angol film
15.15 IS – Tom Sawyer nyomában
15.40 Az én dzsungel-könyvem
Párbaj az őserdőben
16.05 Örömhír
16.30 Walt Disney bemutatja
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A kővé vált macik (ism.)
– A nagy kanyon-kaland
Amerikai rajzfilm
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
A villámkő titka 4.
17.35 Dallas
Amerikai filmsorozat
Végjátszma (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
20.20 Uborka
Politikai saláta
20.40 Magányos küzdelem
(One Man’s War)
Angol film (1990)
22.10 Telesport
Benne: Grand Prix Martini Kupa
Női párbajtőr világkupadöntő
Közvetítés a Budapest Kongresszusi Központból, felvételről
22.50 Varázsjel

MTV 2


7.52 Műsorajánlat
7.57 Juli-suli
8.30 Értesítő
9.00 Taneszköz és játékmagazin
9.15 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
A sziget
9.33 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Bikaviadal
9.35 Kelly
Ausztrál filmsorozat
XIII/7. rész: Pajtás
10.00 Az élet megpróbáltatásai
XIII/5. rész: Tájékozódás
10.50 Columbus, 1992
II/1. rész: Indulás a versenyre
11.19 A titok közvetítése?
11.49 Ameddig a harang szól
Nagygéc – Az elsodort falu
12.00 SOrSok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat – Időjárás
13.15 Konfliktus a futóhomokon
Amerikai dokumentumfilm
14.05 Baywatch
Amerikai tévéfilmsorozat
A vérbosszú
15.00 Delta
15.25 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/7. rész: Családi viszály
16.20 Monda és történelem
XIII/2. rész: A fehérló monda
17.10 K+P
17.30 Korkép
18.00 Nagylátószög
18.30 „Költő, felelj!”
Csoóri Sándor
18.36 Műsorajánlat – Időjárás
18.45 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
Élet a parkban
Cicamica és a bagoly
19.00 Műkorcsolyázó EB
Gálaműsor
– Tudósítás a Vasas-Gjerpen (Norvégia) női kézilabda-mérkőzésről
20.25 Satchmo
Louis Armstrong
21.55 Geopolis
Feliratos!
22.40 Gorilla
Francia-NSZK film
A Gorilla és a gyémántok (1988)

Duna TV


11.00 Business az biznisz
12.00 Déli harangszó
Hírmondó
12.00 Ameddig a harang szól
12.30 Isten öreg bojtárja…
13.30 Mi magunk és egyéb állatfajták
XII/9. rész
14.00 Rinaldo Rinaldini (ism.)
14.25 Hattyúdal
Magyar film
16.00 A hét verseiből
16.10 Postabontás
16.25 Nyugat-Európa kolostorai és lakói
XIII/3. rész
16.50 Könyvjelző
17.00 Szomjas
Népzenei magazin
17.30 Fabulák
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Társkeresés N 1463
Magyar film
19.25 Idegen
Amerikai film (FF)
21.00 Híradó
21.15 Sport
21.30 Inkognitóban
Amerikai film (ism.)
23.05 Vers

HBO


8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Fura farm
Amerikai vígjáték
19.10 Sose halok meg
Amerikai vígjáték
20.45 Doc Hollywood
Amerikai vígjáték
22.25 Puszta acél
Amerikai sci-fi

TV Plusz

12.05 Robinson Crusoe
12.30 Worldnet-válogatás
12.35 Mozaik-magazin
12.50 Kanári-szigetek
13.05 Família Kft.-show
14.10 Rendőri megbízatás
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek