Tv műsor – 1993. december 22. – Szerda

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Endrei Judittal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
250/23. rész
10.30 Marx és Coca-Cola
Német tévéfilm
II/1. rész
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 A kérkedő nyúl (ism.)
12.25 Pneumatika
12.36 Képújság
12.41 Napközi
13.33 Zene, tánc
Túl a vízen…
14.13 Vonzásban (ism.)
14.53 A Világkórus hangversenye a Mátyás Templomban
15.30 Sorstársak
15.45 Segítség!
16.00 Híradó
16.10 Nemzeti értékeink
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
168/157-158. rész
17.15 „Az élő világért”
Környezetvédelmi Világnap
18.00 SZEGASZTOK!
18.05 Öveges professzor
Legkedvesebb kísérleteim
A szikrázó szék (ism.)
18.40 Képhiba
18.45 Zenelánc
Weöres Sándor: Anyámnak
18.50 Andersen-álmok
Az öreg utcai lámpás
19.00 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
Keresztény életkérdések
19.07 Esti mese
Jó éjszakát kíván a Disney!
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.15 Családi kör
Karácsonyi boldogság
21.10 Magyar szentek (ism.)
21.35 Ezredforduló
Közép-európai magazin
22.20 Európai filmtár
A szerelem rabjai
(Raba Ljubvi)
Orosz film (1976)
Feliratos!
23.55 Híradó
24.00 BBC-híradó

MTV 2

16.05 Képújság
16.10 Műsorajánlat
16.13 Időjárás
16.15 Gyerekeknek
– Történetek a kék házból
Francia rajzfilmsorozat
Gibbi rémálmai
– Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Picasso
– Maja, a méhecske
Japán-osztrák rajzfilmsorozat
Repülő bajnokság
17.00 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.05 Síva karjaiban
Kalmár György riportfilmje
III/2. rész (ism.)
17.40 Processzor
A PC abc különkiadása
18.00 Körzeti híradók
18.13 Körzeti magazin
18.50 Műsorajánlat – Időjárás
18.55 A tudomány és a technika mérföldkövei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/6. rész: Heinrich Hertz és az elektromágneses hullámok
19.15 Kisfilmek a nagyvilágból
– Gegrengeteg
Kanadai burleszkfilm
Az őkét szép szeméért
– Tengeri kalandozás
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
Ausztrália
– Az üveg története
Angol ismeretterjesztő film
A fénytörés
20.15 Hunok és magyarok
Atilla – Egy álom életre kel
20.55 24 óra
21.15 TS-karácsony
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Ceausescu – a mítosz mögött
Angol dokumentumfilm

Duna TV

14.00 Helyszíni közvetítés az ÁVÜ sajtótájékoztatójáról
15.50 Műsorajánlat
16.00 Műsorismertetés. Hírmondó
16.20 Farkasüvöltés Amerika nemzeti parkjaiban
Amerikai ismeretterjesztő film
16.45 Tradíció
Néprajzi magazin
17.30 A hét verseiből
17.40 Mese
Kutyakötelesség
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.10 Nagy remények
Angol filmsorozat
VI/4. rész
19.00 Zöld brigád
Francia-német tévéfilmsorozat
VII/3. rész
20.00 Határon túli műhelyek
20.40 Emlékképek – Régi híradók
21.00 Híradó
21.15 Sport
21.30 Nincs menekvés
Olasz film
II/2. rész (ism.)
23.05 Vers
Farkas Árpád: Alagutak a hóban
Előadja: Papp János

HBO

17.30 National Geographic: Ausztrália állatvilága
Amerikai természetfilm
18.30 Télapó első karácsonya
Angol rajzfilm
19.00 Kamaszkorom legszebb nyara
Amerikai film
20.45 A mágus
Amerikai bűnügyi film
22.40 Lángoló Mississippi
Amerikai filmdráma

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Aerobic
19.35 Gyermekek képernyője
19.45 Lutra – Dino
Játék
20.00 Különjárat
20.40  Kurír-est
Tóksó
21.30 „Millió rózsaszál”
Csongrádi Kata műsora
22.30 Black line – A szépség vonala
11. rész
22.45 Seiko-shop
22.55 Jövő heti műsorelőzetes

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek