Tv műsor – 1993. november 9. – Kedd

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – adótippel
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Fodor Jánossal
Közben:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.00 Friderikusz-show
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 Deutschland Spiegel
12.26 ZOOM
Your English Magazine
12.56 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Telis-televideo ’93
16.15 Dick Tracy-show
Amerikai rajzfilmsorozat
Óracsórók
Feliratos!
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.15 Ombudsnő
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 SZEGASZTOK!
17.55 Cimbória
18.05 hANGOLka
18.25 Betűpárbaj
Vetélkedő
18.50 „Veletek vagyok mindennap…”
19.07 Berta
Angol bábfilmsorozat
Barátom, a robot
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.25 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat
XIII/10. rész: Az utolsó szalmaszál
21.15 Hitel, Világ, Stádium
21.55 Parabola (ism.)
22.30 Gondolkodó
22.50 TS – Sportvarázs
24.00 Híradó
0.05 BBC-híradó

MTV 2

9.55 Képújság
10.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
16.00 Műsorajánlat
16.03 Időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki…?!
Vállalkozók, vállalkozások
16.20 Észbontó
Szórakoztató ismeretterjesztő műsor gyerekeknek
16.40 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Bagdadi királyság
– Lobo és a medve
Svájci rajzfilmsorozat
– Cseppke kalandjai
Belga-francia rajzfilmsorozat
A nemkívánatos vendég
17.05 Elektor kalandor
17.10 Viaje al espanol
Spanyol nyelvlecke
17.25 Korforduló
Idősek és idősödők magazinja
18.00 Híradó
18.10 Körzeti híradók
18.23 Műsorajánlat
18.28 Időjárás
18.30 Korkép
Magyarország jelen időben
Benne: Magyarországról jövök – kamerával
19.00 A hely, ahol élünk
Bér község
19.30 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
A búcsú
20.25 Stúdió ’93
Kulturális hetilap
21.15 Műsorajánlat
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Habiszti
Cigány magazin (ism.)
22.55 24 óra

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 A csendőr New Yorkban
Francia filmvígjáték
17.50 Palóc napok Füleken
Dokumentumfilm
18.25 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Kordokumentum
Ledöntött útjelzők
2. rész: Forradalom – sortűz – megtorlás
20.35 Dunasport
20.50 Határon túli műhelyek
21.20 Polip
Olasz tévéfilmsorozat
VI/5. rész (ism.)
22.50 Évforduló
22.55 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Kutyavilág: Ebadta kölyke
Rajzfilm
18.00 Mame
Amerikai vígjáték
20.10 A Sinclair-gyilkosság
Amerikai krimi
21.45 Bűnös asszony
Amerikai krimi
23.20 Rácsok mögött
Amerikai krimi

Szív TV

19.10 Budapest Ladies Open
19.35 Gyermekek képernyője
20.00 Különjárat
Exkluzív
Edda I.
20.40 Halló! Utazás!
21.10 Seiko-shop
21.20 A Fahrvitex újdonságai
21.30 Egészségmagazin
21.45 Kastély a vizek fölött
22.00 „Lásó Dóro”
22.10 Mecsek rali
22.30 Budapest Ladies Open

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek