Tv műsor – 1993. november 6. – Szombat

MTV 1

6.23 Műsorismertetés
6.25 Falutévé – faludoktoral, gyógytornával
Húsz perc szolgáltatás
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
8.15 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.23 Narnia krónikája
Az oroszlán, a boszorkány és a különös ruhásszekrény
Angol filmsorozat
Caspian herceg 2.
8.53 Cimbória
Telefonos vetélkedő
9.03 SZEGASZTOK!
9.13 „Tökjó”
9.38 Zöld béka
Környezetvédelmi magazin gyerekeknek
10.03 Micimackó-klub
10.28 System ’93
Játékos vetélkedő gyerekeknek
XIII/2. rész
10.55 Süsü, a sárkány kalandjai
Zenés bábjáték (ism.)
Süsü csapdába esik
11.30 Most
A sokoldalú fiatalok műsora
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
13.10 Kalandorok kíméljenek!
Kánya Kata társkereső műsora
13.30 Panoráma (ism.)
14.30 Újdonságok
Könnyűzenei magazin
15.00 Leg, leg, leg…
Különös rekordok és rekorderek
15.35 Filmmúzeum
„Az isteni sztárok”
Éjszakai vonat Münchenbe
Angol film (1940) FF
17.10 Mesélő cégtáblák
A „Dreher”
17.35 Hőmérő
Politikai show-műsor
18.30 Lottósorsolás
18.40 Szerencsekerék
19.12 Jó éjszakát kíván a Disney!
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.30 Bicska
(Jacknife)
Amerikai film
22.20 Ritmikus sportgimnasztika vb
Közvetítés Alicante-ból, felvételről
22.50 Tetthely
NSZK bűnügyi tévéfilmsorozat
Titkos nyomozás
0.25 Híradó

MTV 2

6.58 Műsorajánlat
7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
8.00 Patrin – Üzenet – Vorba
8.25 Hrvatska kronika
8.50 Unser Bildschirm
9.15 Ecranul nostru
9.40 Slovenski Utrinki
10.05 Nasa obrazovka
10.30 Humánum
A pécsi körzeti stúdió menekültügyi műsora
11.00 Telesport
Benne:
– Ritmikus sportgimnasztika vb
– FTC-UTE bajnoki vízilabda-mérkőzés
– Labdarúgó Bajnokok Ligája – sorsolás
13.00 Família Kft. (ism.)
13.30 Útkereső
Vitaműsor kamaszoknak
13.55 Műsorajánlat – Időjárás
14.00 Gaia
Közlekedni kell! (De hogyan?)
14.25 Azok a csodálatos állatok
A mamba és a köpködő kobra
14.45 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Iskolakerülő terelő
A táborozás örömei
14.55 Országjáró suli-buli
15.35 Nagylátószög
16.25 „A jognak asztalánál…”
Jogi ismeretterjesztő műsor
16.50 Nézze meg az ember!
16.55 Autó 2
A TV2 autós magazinja
17.23 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Törpvasút
Tréfi tréfatára
17.55 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
A rózsák illata
18.49 Műsorajánlat – Időjárás
18.55 Kék hírek
19.10 Egy elsüllyedt világ képei
19.32 Váratlan utazás
Kanadai filmsorozat
XIII/10. rész: Malcolm és a baba
20.20 Erkel és kora
Műveltségi vetélkedő III.
21.40 Mim-elt világ
Holland pantomimfilm
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Világ-zene díj, 1993
Díjkiosztó gála Monte-Carlóból, felvételről

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Kánon
Fejezetek a női vallásosság történetéből
16.40 Kapcsok
Az Avas vidéke
17.25 Filmfesztivál a vízen (ism.)
18.20 80 nap alatt a Föld körül Willy foggal
18.45 Dunahíradó
19.00 Polip
Olasz tévéfilmsorozat
VI/5. rész
20.30 Dunasport
20.45 Bartha Dénes Haydn-sorozata
VI/4. rész
21.35 Évforduló
21.40 Hírösszefoglaló

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Batman
Rajzfilm
17.30 Állati élet: Az óriás vidra
Természetfilm
20.05 Az évszázad üzlete
Amerikai vígjáték
21.45 Nico
Amerikai film
23.25 Hajsza az igazságért
Amerikai krimi
0.55 Emmanuelle – 10.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek