Tv műsor – 1993. november 30. – Kedd

MTV 1

6.05 Falutévé – adótippel
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00 Napkelte
9.00 Napközi
Benne:
9.30 Riviéra
13. rész
10.30 Moselbrücki történet
Német-osztrák-magyar családsorozat
3. rész: Magyarországi utazás
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Jelenségek az állatvilágban
Angol filmsorozat
2. rész
12.37 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Telis-televideó ’93
16.15 Dick Tracy-show
Amerikai rajzfilmsorozat
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál filmsorozat
137-138. rész
17.15 Anyák
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 SzEGAsztok!
17.55 Cimbória
18.05 Meselánc
18.25 Jelenségek az állatvilágban
Angol ismeretterjesztő film
18.50 „Veletek vagyok mindennap…”
Katolikus krónika
19.07 Esti mese
Vackor
Magyar rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.25 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat
XIII/13. rész: Az utolsó fejezet
21.15 Hitel, Világ, Stádium
Gazdasági magazinműsor
22.00 Parabola (ism.)
22.30 A tudomány határain
22.50 TS – Sportvarázs
24.00 Híradó
0.05 BBC-híradó

MTV 2

9.55 Képújság
10.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
16.00 Műsorajánlat
16.03 Időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki…?!
Vállalkozók, vállalkozások
16.20 A kölcsönkapott Föld
16.40 Gyerekeknek
– Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
A kannibálok királya
– Lobo és a vásári mutatványos
Svájci rajzfilmsorozat
– Cseppke kalandjai
Belga-francia rajzfilmsorozat
7. rész: Onix bajban
– Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Csípős asztaltenisz
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Grüß dich
Német nyelvleckesorozat kezdőknek
XIII/1. rész
17.25 Korforduló
Idősek és idősödők fóruma
18.00 Körzeti híradók
18.13 Időjárás
18.15 A tudomány és a technika mérföldkövei
Német ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/3. rész: Nikolaus August Otto négyütemű motorja
18.35 Korkép
Magyarország jelenidőben
Ördögszekér
19.32 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
XXVI/26. rész: Az élet megy tovább
20.30 Stúdió ’93
Kulturális hetilap
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Rádiófórum

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Shalako
Angol kalandfilm (1968) (ism.)
18.00 Teleki Sámuel nyomában Kelet Afrikában – VI/3.
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Régi idők mozija
Úrilány szobát keres
Magyar film
20.25 Évforduló
20.30 Dunasport
20.45 A Strauss-dinasztia
Osztrák tévéfilmsorozat
21.35 Ifjúsági zenei tábor – Nyírbátor
22.00 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Kutyavilág
Rajzfilm
18.00 Hooper, a kaszkadőr
Amerikai akciófilm
19.40 Rózsák háborúja
Amerikai vígjáték
21.40 Az örök Frankenstein
Amerikai horror
23.10 Halálos fegyver 2.
Amerikai akciófilm
1.00 Erotikukucs
Amerikai sorozat

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Baba-mama torna
19.35 Gyermekek képernyője
20.00 Különjárat
20.40 Alma-klub
21.00 Szép és okos
Amerikai krimi
21.40 Seiko-shop
21.55 Holnapi műsorajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek