Tv műsor – 1993. november 3. – Szerda

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Bárdos Andrással
Közben:
9.30 Riviéra
Francia tévéfilmsorozat
10.30 A gyermekkor és a remény vonata
Csehszlovák tévéfilmsorozat
VI/4. rész: A háború nem válogat
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 Maholnap
Diákszótár
12.27 Sugárzás és sugárzásvédelem
Mérhető sugárzás
12.40 Sorstársak
12.55 Fűben-fában
13.10 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.15 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.05 Álljunk meg egy szóra!
17.15 Anyák
17.40 Telexpo ’96
18.05 SZEGASZTOK!
18.10 Rímfaragó
Irodalmi műsor
18.30 Zenelánc
18.40 Bűvös hatos – Játék
19.05 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
19.12 Jó éjszakát kíván a Disney!
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.20 Kisváros
Tévéfilmsorozat
Mama csak egy van
21.00 Jelenetek a szobrok életéből
Kisfilmsorozat
21.20 Palotai Borisra emlékezünk
Reumavalcer
Tévéjáték (1983)
22.15 Új Világ
23.00 Híradó
23.05 BBC-híradó

MTV 2

16.10 Képújság
16.15 Műsorajánlat
16.18 Időjárás
16.20 Történetek a kék házból
Francia rajzfilmsorozat
Tosca és Kasztalány
– Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Néró Rómája
– Maja, a méhecske
Japán-osztrák rajzfilmsorozat
A repülő egér
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Telespanol
17.25 Már 2,5 millió…
18.00 Délutáni egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
18.10 Körzeti híradók
18.23 Körzeti magazin
19.00 Időjárás
19.03 XX. századi költőportrék
Gergely Ágnes
19.30 Bakfark Bálint: Tabulatúrák
Előadja a Kolozsvári Concordia kamarazenekar
19.46 Műsorajánlat
19.50 Útmutató
Isten háza épül… II.
20.25 56 perc ’56-ról
A Mikó-filmgyűjtemény
2. rész
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi-vetélkedő
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Nem vagyunk mi hősök… (1992-93)

Duna TV

14.00 ÁVÜ sajtótájékoztató
16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 A szűz és a gödölye
Magyar film (ism.)
17.40 Évmilliók emlékei
IX/6. rész: Amikor az egysejtűek óriásira nőnek
18.15 Harang születik
18.35 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Edward és Mrs. Simpson
Angol filmsorozat
7. rész: A válás
19.50 Gazdakör
20.20 Vonzások és választások
Magyar tévéfilm
22.05 Évforduló
22.10 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Állati élet: A csodálatos kenguru
18.30 Cross Creek
Amerikai életregény
20.30 Bűnös asszony
Amerikai krimi
22.05 Úgy szeretlek, majd megeszlek
Amerikai film
23.40 Zenemánia: Sting-koncert – Oslo, 1993

Szív TV

19.10 Budapest Ladies Open
Profi tenisz
19.35 Gyermekek képernyője
19.50 Seiko-shop
20.00 Millennium 2000
Könnyűzenei magazin
20.40 Kurír-est – Tóksó
21.15 Halló! Utazás!
21.45 Technoplast
22.00 Balatonfüredi Orvosnapok
22.15 Vitorlással a világ körül
22.30 Budapest Ladies Open

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek