Tv műsor – 1993. november 25. – Csütörtök

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Endrei Judittal
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.30 Az Atlanti-óceán rejtélyes világa
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
III/1. rész: Szigetek, a szárazföldi élet mentőcsónakjai
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 Déli üzlet
12.32 Képújság
15.28 Műsorismertetés
15.30 Kirakat
Szolgáltató magazin
16.00 Híradó
16.10 Kirakat (folytatás)
16.25 Telesport
Benne: Bajnokok Ligája labdarúgó-összefoglaló
17.00 Miami Vice
Amerikai krimisorozat
Visszatérés
17.55 Szegasztok!
18.00 Novemberi rá-Adás
18.25 Parnasszus
18.50 Barbapapa
Birkanyírás Barba módra
– Égből pottyant mesék
19.10 Jelfák
Ösvényekben méretünk meg (ism.)
19.30 Híradó
20.10 Szomszédok
Teleregény
20.40 Friderikusz-show – kicsit másképp
22.05 Apropó
Kepes András műsora
23.05 24 óra
23.30 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2

15.50 Képújság
15.55 Műsorajánlat
15.57 Időjárás
15.59 Dusty
Ausztrál filmsorozat
XII/2. rész
16.25 Babar
Francia-kanadai rajzfilmsorozat
A kerékpárverseny
16.50 Ric, a holló
Német rajzfilmsorozat
A könyvtáros
16.55 Telespanol
17.10 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.15 Norvégia-Magyarország
Női kézilabda-vb
Közvetítés Olsóból
18.00 Körzeti híradók
18.13 Szombathelyi virtuózok
Wienawski: d-moll hegedűverseny II-III. tétel
18.26 Műsorajánlat
18.28 Időjárás
18.30 Segítsünk magunkon!
Angol dokumentumfilm-sorozat
VI/4. rész
Fiatalos öregedés
19.00 Telesport exkluzív
– Gálaest a 6:3-as angol-magyar labdarúgó-mérkőzés 40. évfordulóján
– Nemzetközi teniszgála
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 Iskolák – túl az Óperencián
IV/3. rész: Saint Paul’s School
22.55 Gyökerek
Dévai csángók

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 A Mester ás Margarita
Olasz-jugoszláv filmdráma (ism.)
17.45 Mit eszik az ember?
Japán ismeretterjesztő filmsorozat – V/2.
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Irány a világ!
Belga filmsorozat
XII/9. rész
19.55 Évforduló
20.00 Dunasport
20.15 Váltó
Gazdasági magazin
21.10 Hóvirágünnep
Csehszlovák film
22.35 Hírösszefoglaló

HBO

17.00 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Mame
Amerikai vígjáték
19.45 Cookie
Amerikai vígjáték
21.20 Meteo
Magyar filmdráma
23.00 Szenvedélyes bűnök
Amerikai bűnügyi dráma
0.45 Emmanuelle – 12.

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.05 Indiai képeslapok
19.10 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
„…és téboly legyen úrrá rajtatok”
19.35 A Nobel-díj évszázada
20.30 A víz az élet forrása
21.00 Évadnyitó a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Színházban
22.25 Színház

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek