Tv műsor – 1993. november 23. – Kedd

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – adótippel
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Jakupcsek Gabriellával
Benne:
9.30 Riviéra
Európai tévéfilmsorozat
10.00 Friderikusz-show (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Hírek
12.07 ZOOM
Your English Magazine
12.37 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Telis-televideo ’93
16.15 Dick Tracy-show
Amerikai rajzfilmsorozat
Váruránium
Feliratos!
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.15 Ombudsnő
Nőmagazin
17.40 Álljunk meg egy szóra!
17.50 SZEGASZTOK!
17.55 Cimbória – Játék
18.05 hANGOLka
18.25 Van benne valami
18.50 „Veletek vagyok mindennap…”
19.07 Vackor az első bében
Magyar rajzfilmsorozat
Első nap az első bében
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.25 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat
XIII/12. rész: Az elátkozott kastély
21.15 Hitel, Világ, Stádium
21.55 Gondolkodó
22.20 Forgatás közben
Baló Júlia műsora
23.00 TS – Sportvarázs
0.10 Híradó
0.15 BBC-híradó

MTV 2

9.55 Képújság
10.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
16.00 Műsorajánlat
16.03 Időjárás
16.05 Mit ér az ember, ha vidéki…?!
Vállalkozók, vállalkozások
16.20 Észbontó
Szórakoztató ismeretterjesztő műsor gyerekeknek
16.40 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Marabu huzavona
– Lobo és a kincskereső kalózok
Svájci rajzfilmsorozat
Cseppke kalandjai
Belga-francia rajzfilmsorozat
Oszkár tavasza
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
17.10 Viaje al espanol
Spanyol nyelvlecke
17.25 Korforduló
Idősek és idősödők magazinja
18.00 Körzeti híradók
18.13 Időjárás
18.15 Béke veled!
Dokumentumfilm
18.42 Műsorajánlat
18.55 Korkép
Magyarország jelen időben
Benne: Magyarországról jövök – kamerával
19.32 A boldog család
Német tévéfilmsorozat
Váratlan visszatérés
20.30 Stúdió ’93
Kulturális hetilap
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.20 Időjárás
22.25 24 óra
22.50 Kis esti zene
Eötvös Péter szerzői estje

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Adj király katonát!
Magyar film (ism.)
18.00 Teleki Sámuel nyomában Kelet-Afrikában
VI/2. rész: Tűz a hasadékvölgyben
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Mediawave ’93 – Győr
19.40 Kötőjel
Ukrán film
20.35 Évforduló
20.40 Dunasport
20.55 Határon túli műhelyek
21.25 A Strauss dinasztia
Osztrák tévéfilmsorozat
XII/1. rész (ism.)
22.20 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Kutyavilág
Rajzfilm
18.00 Emberevő Bíborka
Amerikai zenés film
19.40 Gyilkosság az Orient-expresszen
Amerikai krimi
21.50 Halálos fegyver
Amerikai akciófilm
23.40 A küzdelem törvénye
Amerikai akciófilm

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Kondibik – Torna
19.35 Gyermekek képernyője
20.00 Más
Zenei magazin
20.30 Seiko-shop
20.40 Kurír-est – Tóksó
Vendég: dr. Mogyorósi Péter, a Magyar IQ Társaság alelnöke
21.15 Mindenki gyermeke
Amerikai film
22.55 Holnapi műsorajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek