Tv műsor – 1993. november 21. – Vasárnap

MTV 1

6.33 Műsorismertetés
6.35 Falutévé magazin
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Sztárnak születni kell
7.45 „Így szól az Úr!”
7.55 Hol-mi?
8.20 Halló, vasárnap!
10.50 Növendékhangverseny
Zeneiskolások országos vetélkedője
Középdöntő, III/2.
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
– Családfa
6. rész: Puskin
– 1993. A barokk éve
XVI/6. rész: A barokk iskola
– Adalékok az ÁVO történetéhez
5. rész: Pankotai Antal: 8 év
Petheö Gyula: 10 év
13.40 Nótatévé
14.10 Beaujoulais – avagy a francia újbor ünnepe
14.25 Ünnepi ének
Krisztus király ünnepe
14.40 Telesport
Benne: Nemzetközi teremcross verseny
Közvetítés Nyíregyházáról
16.20 Örömhír
16.47 Walt Disney bemutatja
– Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
A csapat Párizsba ruccan
– Jack a vadonból
Amerikai filmsorozat
III/3. rész
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Mágica árnyékháborúja (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
Benne: Góóól
Labdarúgó-összefoglaló
21.10 Szelecky Zita arcai
Válogatás a színésznő filmdalaiból
21.55 Pillanatnyi pénzzavar
Magyar film (1938) FF!
23.00 Vízöntő
New Age Magazin

MTV 2

7.15 Műsorajánlat
7.17 Hipp-Hopp doktorok
Bábjátéksorozat
Girhes lovat nem lehet eladni
7.37 Frici, a vállalkozó szellem (ism.)
8.02 Juli-suli
8.35 PC ábécé
9.05 Alfréd, a  kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
Dolf hazatér
9.28 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Ki mit fej
9.30 Elektor kalandor
9.35 Töpszli malac kalandjai
Angol bábjátéksorozat
Az újságíró
9.45 Billy Webb csodálatos története
Angol tévéfilmsorozat
VI/4. rész
10.10 Veszélyes játék
Angol ismeretterjesztő film
10.58 Elrejtett tájak
VI/6. rész: Kőtornyok a kazah pusztákon
11.20 Az Úr szolgálólányai (ism.)
11.50 Ameddig a harang szól
12.00 SOrSok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat. Időjárás
13.15 A kristályszem
Amerikai tévéfilm
14.45 Zenebolondok
15.05 Magyarország ma
15.45 Mesemondók találkozója
6. rész: Debrecen
16.35 Ebből is egy kicsikét…
Aranytallérjáték
17.05 K+P
17.25 Ünnepi ének
Krisztus Király ünnepe
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 Kedves versem
Ady Endre: A föltámadás szomorúsága
18.38 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
A léggömböt termő fa
A zöld kígyó
19.00 Família Kft.
19.35 Ebből is egy kicsikét…
Benne:
– Szerkeszti a néző
– Mindenre van megoldás
– Aranytallérjáték
– Mester és tanítványai
22.05 Villámévek, dobpergő nap
Amerikai dokumentumfilm John Kennedyről
23.30 Aréna

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 A világ végén
16.40 Bolond Istók
17.40 Töredék
17.55 Mi magunk és egyéb állatfajták
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XII/2. rész
18.20 Postabontás
18.35 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Adj király, katonát!
Magyar film (1982)
20.50 Mesterségem címere
21.15 Budapest hangversenytermeiből
21.40 Évforduló
21.45 Hírösszefoglaló

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
17.30 Az önmagát kísértő férfi
Angol krimi
19.15 Az évszázad üzlete
Amerikai vígjáték
21.00 Tözsdecápák
Amerikai filmdráma
23.40 A Sinclair-gyilkosság
Amerikai bűnügyi film

TV Plusz

12.05 Superman: 1 millió dolláros zsákmány
Amerikai rajzfilm
12.35 Worldnet-válogatás
12.50 Mozaik-magazin
13.05 Spanyol lovasiskola – Bécsben
13.35 Sportcsemegék
14.00 Szelek palotája
Amerikai kalandfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek