Tv műsor – 1993. október 6. – Szerda

MTV 1

6.03 Műsorismertetés
6.05 Falutévé – géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól – határig
6.35 Üzlet
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Fodor Jánossal
Közben:
9.30 Anyagias világ
Anyagias világ
Kanadai tévéfilmsorozat
XIX/10. rész: Ilyenek az exbarátok
10.30 Az égbolt lovagjai
Francia-svájci tévéfilmsorozat
VI/6. rész: Légi kalózok
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 Maholnap
Diákszótár
12.26 Sugárzás és sugárzásvédelem
Természetes sugárzások
12.41 Sorstársak
12.56 Fűben-fában
13.11 Képújság
15.58 Műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Nemzeti értékeink
Bakony I.
16.25 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
17.15 Elmenőben
Rákos Sándor versei
17.30 Telexpo ’96
17.55 Kapcsolj be!
17.55 Friss
18.20 Zenelánc
Aradi nóta
18.35 Bűvös hatos
Játék kockákkal és filmekkel
19.00 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
Keresztény életkérdések
19.07 Jó éjszakát kíván a Disney!
– Töpszli malac kalandjai
A filmrendező
19.30 Híradó
20.05 Telesport
20.15 Kisváros
Tévéfilmsorozat
XX/8. rész: Farkas a veremben
20.55 Szózat
21.05 Mit ér az ember, ha magyar?
22.40 A TV Zenei Klubja
Mihály András (ism.)
23.35 Híradó
23.40 BBC-híradó

MTV 2

16.10 Képújság
16.15 Műsorajánlat
16.18 Időjárás
16.20 Gyerekeknek
– Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
Álomlovagok
(Knight Mare)
– Amigo és barátai
Spanyol rajzfilmsorozat
Chopin
– Lobo és a Pelikán-csille
Svájci rajzfilmsorozat
– Maja, a méhecske
Japán-osztrák rajzfilmsorozat
Városi zsiványok
17.01 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Egészen szabadfogású birkózás
Finom a fondü
17.05 Elektor kalandor
Telefonos videójáték
17.10 Telespanol
17.25 A Hageni Távoktatási Egyetem
Tanulás távvezérléssel
18.00 Délutáni egyenleg
18.10 Körzeti híradók
18.23 Körzeti magazin
19.00 Időjárás
19.05 Az 1848-49-es szabadságharc emlékhelyei
Katona Tamás és Ráday Mihály műsora
20.05 Kodály Zoltán: Vértanúk sírján
Kodály oratórikus művének felvétele a budapesti Szent István-bazilikában
20.20 Susztermatt
Francia film
20.50 Útmutató
Isten háza épül…
21.25 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Szeptember végén
Magyar film (1942)

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Murphy háborúja
Angol film (ism.)
17.50 Évmilliók emlékei
Ismeretterjesztő sorozat
18.15 A kálvária
Magyar rövidfilm
18.25 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 „Unokáink leborulnak”
19.10 Szirmok, virágok, koszorúk
Magyar film (1984)
20.50 Gazdakör
21.20 Városi televíziók műsorából: Kapos TV
21.35 Folk est
22.05 Évforduló
22.10 Hírösszefoglaló


HBO

17.30 Égi ragadozók
Angol természetfilm
18.30 A dobpergés
Amerikai film
20.20 Őrült vágta
Amerikai vígjáték
21.40 Tajpan
Amerikai dráma
23.50 Az orvtámadás áldozata
Amerikai akciófilm

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Aerobic
19.35 Gyermekek képernyője
20.00 Millennium 2000
Alternatív zenei magazin
20.40 Seiko-shop
20.50 Hello, Utazás!
21.20 A jövő a nő II.
Olasz-francia erotikus film
22.20 Technoplaszt
22.35 Tabletta mérgek ellen
22.40 Egy nyári emlék: Adria

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek