Tv műsor – 1993. október 31. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A leleplezett felfedező
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.30 Halló, vasárnap!
11.00 Református istentisztelet
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
– Családfa
Dr. Czeizel Endre sorozata
3. rész: Mátyás király, az igazságos
– 1993. A barokk éve
XVI/3. rész: Magyarország története az uralkodó barokk korában
– Adalékok az ÁVO történetéhez
2. rész: Szalay Károly: életfogytiglan 122-en a bíróság előtt: 1951
13.40 Berki László muzsikál
13.55 Telesport
Benne: Fotex Veszprém-Teka Santander férfi kézilabda BEK-mérkőzés
Közvetítés Veszprémből
15.40 Vonzásban
16.20 Örömhír
Ökumenikus műsor
16.45 Walt Disney bemutatja
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Szuperkacsa (ism.)
– Kalandok égen és földön
Amerikai filmsorozat
III/3. rész
– Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
Sajtmizériák (ism.)
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Uborka
Politikai saláta
20.45 Sógorok, sógornők
Francia film (1984)
22.25 Telesport
Benne: Góóól!
Labdarúgó-összefoglaló

MTV 2

7.38 Műsorajánlat
7.40 Frici, a vállalkozó szellem (ism.)
8.05 Juli-suli
8.35 Videák
9.05 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
Az Antarktiszon
9.28 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Hódító verseny
9.30 Elektor kalandor
9.35 Billy Webb csodálatos története
Angol tévéfilmsorozat
VI/1. rész
10.00 Kánon
Luther Márton
10.30 A szeszélyes természet
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/9. rész: Viasztornyok és papírpaloták (ism.)
11.20 Elrejtett tájak
VI/3. rész
11.45 Erdélyi népdalok és táncok
11.50 Ameddig a harang szól
Gönc
12.00 Sorsok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat – Időjárás
13.15 Telexpo ’96 (ism.)
13.40 Mese a négy kívánságról
Amerikai tévéfilm
14.25 Balla Margit festőművésznél
14.40 Magyarország ma
15.20 Mesemondók találkozója – 3. rész
Pécs
16.10 „A jognak asztalánál”
16.35 Barbár tájakon
17.05 K+P
17.25 Műsorajánlat
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 „Költő, felelj!”
Bella István
18.35 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
19.00 Família Kft.
19.35 „Ebből is egy kicsikét…”
Szórakoztató magazin
21.10 „Il tenore”
Rendhagyó portré Beniamino Gigliről
22.00 Keresek egy embert
Sándor György műsora
22.30 Műsorajánlat
22.35 Hasfelmetsző Jack
Angol tévéfilm
II/2. rész

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Kereszt a mocsárban
16.40 Erdélyi orgonák
17.10 Itt éltem
Gajdos János naiv festő művészete
17.30 Töredék
Gyöngyöspata temploma
17.55 A reformáció emléknapja Nagyváradon
18.35 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Sursum Corda
Lady Hamilton
Angol film (1941)
21.05 Berlioz: Fantasztikus szimfónia
21.55 Évforduló
22.00 Hírösszefoglaló

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Tazmánia
Amerikai rajzfilm
8.30 Tapsi Hapsi és vendégei: Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
9.00 Tapsi Hapsi és vendégei: Batman
Amerikai rajzfilm
17.30 Hegyek pokla
Amerikai dráma
19.20 Lewis-Bruno profi bokszdöntő
20.30 Ölve vagy halva
Amerikai akciófilm
22.10 A fantom
Amerikai krimi
23.45 Osterman víkend
Amerikai bűnügyi film

TV4

8.00 Műsorismertetés
8.07 A sebesség világa
8.15 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
8.40 Szuperbike
9.10 Vadak Amerikában
Amerikai természetfilm
9.45 Biliárd-suli
10.00 Meneküljetek, nyomozunk
Hongkongi film
11.30 Színház
12.00 Műsorzárás
(A csütörtöki adás ismétlése)
20.00 Műsorismertetés
20.05 Music TV4
21.05 Zűrös hekusok
Amerikai film
22.40 Áramvonal – Divat
22.50 Trans World International
24.00 Műsorzárás
(A pénteki adás ismétlése)

TV Plusz

12.05 80 nap alatt a Föld körül
13.10 Worldnet-válogatás
13.25 Mozaik-magazin
13.35 A zöld sziget – Írország
13.50 Sportcsemegék
14.15 Börtönterror
Olasz bűnügyi film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek