Tv műsor – 1993. október 17. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Időcsapda
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
8.30 Halló, vasárnap!
11.00 Zenebutik – Zenehíd
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
– A párt ökle
1. rész: Kurtavason
– 1993: A barokk éve
XVI/1. rész: Mit jelent a barokk?
– Családfa
1. rész: A családfa ismeretének haszna
13.40 Emlékezés Magyari Imrére
13.55 Útkereső
Vitaműsor kamaszoknak
14.15 Szívesen látjuk…
a Mágnáskertben
14.40 Asztalitenisz Top 12 Bajnokság
Közvetítés a Statisztika csarnokából
16.20 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.45 Walt Disney bemutatja
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Túl sok az aranyból (ism.)
– Kalandok égen és földön
Amerikai filmsorozat
III/1. rész
– Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
Züm-züm a pácban
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
Benne: Góóól
Labdarúgó-összefoglaló
21.05 Szemtől szemben
Páskándi Géza Kossuth-díjas íróval
II/1. rész
22.10 A délvidék
Spanyol film (1983)

MTV 2

7.38 Műsorajánlat
7.40 Frici, a vállalkozó szellem (ism.)
8.05 Juli-suli
8.35 Értesítő
9.05 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
Barátok az űrből
9.28 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Tenisztündérek
9.30 Elektor kalandor
9.35 A hegy gyomrában
Új-zélandi sci-fi-sorozat
VIII/7. rész: A támadás (ism.)
10.00 A szeszélyes természet
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/7. rész: A levelek tánca (ism.)
10.50 Elrejtett tájak
VI/1. rész: A Kuril-szigetek és Szahalin sorsa
11.15 Csíki Boldizsár: Vitézi ének
11.20 Lumen 2000
11.50 Ameddig a harang szól
Telkibánya
12.00 SOrSok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat – Időjárás
13.15 Kairói állatorvosok
Angol ismeretterjesztő film
13.55 Olyanok, mint mi
(Just like us)
Amerikai tévéfilm
14.45 Az egyetlen Föld
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
XII/11. rész: Védőernyőnk a légkör (ism.)
15.35 Mesemondók találkozója – Szombathely
16.25 Derek Lee Ragin énekel
Samuel Barber: Hermit songs
16.45 Bartha Dénesre emlékezünk
Riportfilm
17.10 K+P
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 „Költő, felelj!”
Lakatos István
18.36 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
A madaras ember
A macska öröme
19.00 Família Kft.
19.35 Viszontlátásra!
Angol tévéfilmsorozat
III/2. rész
21.20 Sztáro(c)k
Phil Collins
21.50 Médiamix
Médiahajó
22.15 Derrick
Német tévéfilmsorozat
Az igazság pillanata

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Lumen 2000
16.40 Ivanhoe
Angol animációs film
17.35 Rose – II/2.
Angol ifjúsági film (1987)
18.00 Töredékek
18.25 Nyugat-dunántúli pásztorművészet
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Vörös Pimpernel
Angol film (1934)
20.30 Budapest hangversenytermeiből
C. Franck: d-moll szimfónia
21.15 Évforduló
21.20 Hírösszefoglaló

HBO

8.00-9.30 Tapsi Hapsi és vendégei
8.00 Taz-Mánia
8.30 Bolondos dallamok
9.00 Batman
17.30 Tapsi Hapsi
Amerikai dokumentumfilm
18.30 A Bermuda-háromszög rejtélye
Amerikai dokumentumfilm
20.05 Baseball bikák
Amerikai vígjáték
21.50 Utánunk a KGB
Amerikai vígjáték
23.45 Sakálok
Amerikai akciófilm

TV4

8.00 Műsorismertetés
8.05 Szakácskönyv
8.15 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
8.40 Genesis
9.10 Vadak Amerikában
Amerikai természetfilm
9.35 Biliárdsuli – V/4.
10.00 Gyilkosságra jelölve
Amerikai film
11.25 Színház
12.00 Műsorzárás
(A csütörtöki adás ismétlése)
20.00 Műsorismertetés
20.05 Music TV4
21.05 A shogun zsoldosai
23.05 Velence
23.25 Trans World International
23.50 Áramvonal – Divat
24.00 Műsorzárás
(A pénteki adás ismétlése)

TV Plusz

12.05 Csizmás kandúr
12.45 Worldnet-válogatás
13.00 Mozaik-magazin
13.15 La Rochelle
Útifilm
13.35 Sportcsemegék
14.10 Szicíliai kereszt
Olasz kalandfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek