Tv műsor – 1993. október 10. – Vasárnap

MTV 1

6.42 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Lovagi párbaj
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
8.30 Halló, vasárnap!
11.00 Három kívánság
11.50 Csak ha ugatok
Pillantás az ember legjobb barátjára
Holland dokumentumfilm-sorozat (ism.)
Őrzőkutyák: a németjuhász és a rottweiller
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
– Rejtjelek
13. rész: Kitekintés
– Háborús évek
Nagy-Britannia a második világháborúban
10. rész: A partraszállástól a győzelemig
– A Szovjet Birodalom tündöklése és bukása
XIV/13. rész: A posztszovjet nemzetközösség
13.40 Balátai ősláp
14.05 Nótatévé
14.40 Sportközvetítés
16.20 Örömhír
A református egyház műsora
16.45 Walt Disney bemutatja
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Hideg kacsa (ism.)
– Davy Crockett
Amerikai filmsorozat
VI/6. rész: Búcsú a katonáktól
– Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
A puffancs autó
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
Benne: Góóól
Labdarúgó-összefoglaló
21.00 Verdi: Aida
Opera

MTV 2

7.37 Műsorajánlat
7.40 Frici, a vállalkozó szellem (ism.)
8.05 Juli-suli
8.35 PC ábécé
9.05 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
A haditerv
9.28 Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Súlyemelők
9.30 Elektor kalandor
9.35 A hegy gyomrában
Új-zélandi sci-fi-sorozat
VIII/6. rész: Tetszés szerinti alakban és formában (ism.)
10.00 A szeszélyes természet
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/6. rész: A mozgás nyomában (ism.)
10.50 Repülés az életért
Madármegfigyelő világnap
11.20 Vélemények
2. rész: …a papi és a lelkészi hitvallásról
11.50 Ameddig a harang szól
Őr
12.00 SOrSok
12.40 Gazdaképző
13.10 Műsorajánlat – Időjárás
13.15 Zenélő filmkockák
Zenevonat
(The Band Wagon)
Amerikai film (1953)
Feliratos!
15.05 Pézsmatulok – a jég bikája
Kanadai film
15.35 Magyarország ma
Orvosok a gyermekekért
16.15 Mesemondók találkozója – Budapest
17.05 K+P
17.25 Műsorajánlat
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 Kedves versem
Gergely Ágnes: Anyagtalanul
18.36 Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
Görcsösi karácsonyfa
Barátom, Pityu
19.00 Família Kft.
19.35 Viszontlátásra!
Angol tévéfilmsorozat
III/1. rész
21.15 „Mindent a hazáért!”
Corvin köz ’56
III/3. rész
22.15 Fák talpig aranyban…
Kompozíció Rónay György műveiből
22.55 Geopolis
A France 2 világpolitikai sorozata – Feliratos!

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 A napsugár gyermekei
16.35 A delfin kapcsolat
Ausztrál ismeretterjesztő film
17.25 Rose
Angol ifjúsági film (1987)
II/1. rész
17.50 Magyar évszázadok
18.15 Postabontás
18.30 Mesesarok
18.45 Dunahíradó
19.00 Anna Karenina
Angol film (1948) FF
21.10 Budapest hangversenytermeiből
21.30 Évforduló
21.35 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Go Trabi go
Német vígjáték
19.15 Rendőrakadémia 5.
Amerikai vígjáték
20.50 Beetlejuice
Amerikai vígjáték
22.25 Fortress
Amerikai sci-fi
23.55 Zenemánia: Dire Straits-koncert

TV4

8.00 Műsorismertetés
8.05 Szakácskönyv
8.20 Power kapitány
Amerikai sci-fi sorozat
8.45 Dr. Habsburg Ottó a Rotary Klubban
9.15 Vadak Amerikában
9.55 Ruble Noon
Amerikai western
11.30 Cine-java
12.00 Műsorzárás
(A csütörtöki adás ismétlése)
20.00 Műsorismertetés
20.05 Divat Magazin
20.30 Európa kávéház
20.53 Zenekorzó
Karády Katalin
21.05 Borotvaélen
Amerikai film
22.45 Natalie Cole énekel
23.00 Nap-nap stúdió
23.30 Trans World International – VI/2.
24.00 Műsorzárás
(A pénteki adás ismétlése)

TV Plusz

12.05 Fekete nyíl – Rajzfilm
13.10 Worldnet-válogatás
13.25 Mozaik-magazin
13.45 Afganisztán
Útifilm
13.50 Sportcsemegék
14.15 Szép és okos
Amerikai vígjáték

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek