Tv műsor – 1993. augusztus 8. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Aranyláz
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.30 Vasárnapi turmix
11.00 Karéliai mesék
Finn rajzfilmsorozat
A könnyező szikla
11.12 Nincsis-sziget
Ausztrál rajzfilm
12.00 Déli harangszó
12.02 Képújság
12.05 Stan és Pan
Amerikai filmsorozat (FF)
Rádiórablók
12.25 Nótázik a mozi
12.55 Csak a szíve legyen fiatal…
Vidám műsor
13.40 Telis-televideo ’93
13.55 Vízilabda Európa-bajnokság – Döntő
Közvetítés Sheffieldből
15.00 Az ezerarcú Rodosz
Útifilm
15.15 A nagy pónivadászat
Angol film gyerekeknek
16.20 Örömhír
A metodista egyház műsora
16.45 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
A horizonton túl
– Szülők üzleti csapdában
Amerikai filmsorozat – VI/6.
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A fehér lovag visszatér
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
20.25 Sztáro(c)k
Jon Bon Jovi
21.00 Airport’69
Amerikai film (1969)
23.10 Erdélyi zeneszerzők
A Kolozsvári Concordia Kamarazenekar hangversenye

MTV 2

7.00 Napra-forgó
8.00 Műsorismertetés
8.05 Juli-suli
6. rész
8.35 Videák
9.05 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
9.28 Ric, a holló
Német rajzfilmsorozat
9.33 Vakond és a tojás
Csehszlovák rajzfilm
9.40 Elektor kalandor
9.45 Ciki, te boszorkány
Játék egy felvonásban
A Budapesti Gyermekszínház előadása, felvételről
10.34 A csodálatos nyúlcipő
Bábjáték (ism.)
11.15 „Mily kedves a Te hajlékod”
11.46 Ameddig a harang szól
Pinkamindszent
12.00 Cigányzene a Budapest Szálló borozójából
12.15 Siva  karjaiban – III/2.
12.40 SOrSok
13.20 Műsorajánlat – Időjárás
13.25 A Napisten piramisa
Francia-NSZK-jugoszláv kalandfilm (1965)
15.00 Vannak vidékek legbelül…
15.30 Gazdaképző
16.00 Észbontó
16.20 …és még egymillió lépés
XVIII/16. rész: Hegyek, völgyek, mesteremberek (ism.)
17.05 K+P
17.25 Műsorajánlat – Időjárás
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 „Költő, felelj!”
Kuczka Péter
18.36 Időjárás
18.38 Tipplista
18.44 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
A császármadár
Az iskola
19.00 Família Kft.
19.35 Műsorajánlat
19.40 Játék határok nélkül
Pápa
20.00 Játék határok nélkül
XI/7. rész: Olaszország-Pápa
21.15 Telesport
Benne:
– Úszó EB – Döntők
– Súlyemelő Húsos Világ Kupa
– Nemzetközi Díjugrató Verseny
22.30 Geopolis
A France 2 világpolitikai sorozata
Feliratos!
23.15 Különös dzsungelharc
NSZK film

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Kánon
16.40 Osztrák-magyar vámúnió
17.00 Fekete Villám kalandjai
Kanadai-francia tévéfilmsorozat
17.25 „Eljöhetnél egy este…”
18.10 Mesesarok
18.40 Dunahíradó
19.00 Szívzűr
Magyar film (1982)
20.25 Idősek III. nemzetközi fesztiválja
21.00 Habiszti – Magazin
21.30 Budapest hangversenytermeiből
22.15 Évforduló

HBO

17.30 Királyi hang a napért
Amerikai kalandfilm
19.25 Külön vakáció
Amerikai vígjáték
21.00 Az igazság törvénye
Amerikai krimi
22.40 Tigris visszatér
Amerikai dráma
0.15 Rabnők a végtelenből
Amerikai sci-fi

TV Plusz

12.05 A három muskétás
13.10 Worldnet-érdekességek
13.25 Mozaik-magazin
13.45 Japán, a felkelő nap országa
14.00 Sportcsemegék
14.25 A könyörtelen hajsza
Amerikai krimi

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek