Tv műsor – 1993. augusztus 22. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Napi műsorajánlat
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A siker édes illata
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.30 Vasárnapi turmix
10.55 Tom Sawyer kalandjai
A Budapesti Gyermekszínház előadása, felvételről
I. rész (ism.) FF
12.00 Déli harangszó
12.02 Tom Sawyer kalandjai
II. rész (ism.) FF
12.55 Képújság
13.00 Nótázik a mozi
Híres nóták, híres előadók
13.35 A calabriai fiú
(Il ragazzo di Calabria)
Olasz-francia film
15.20 Kickboksz EB és VB
Közvetítés Debrecenből, felvételről
16.20 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.45 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Dupla vagy semmi
– Ifj. Harry Houdini
Amerikai filmsorozat
II/1. rész (ism.)
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Szárnyakon Danvin felett
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
20.25 Góóól
Labdarúgó összefoglaló
21.10 Ágnes, Isten báránya
(Agnes of God)
Amerikai film (1985)
22.55 Beethoven: Esz-dúr kvintett zongorára és fúvósegyüttesre
23.25 Monty Python Repülő Cirkusza
Angol abszurd tévésorozat (1969)
Feliratos!

MTV 2

7.00 Napra-lorgó
8.00 Műsorismertetés
8.05 Juli-suli
8.35 Értesítő
9.05 Kakaó-koncert
9.55 Elektor kalandor
10.00 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
A csodálatos palack
10.23 Tökéletlenek
Angol komédiasorozat
10.42 Baranya megye legszebb horgászvizei
11.20 Lumen 2000
11.50 Ameddig a harang szól
Adony
12.00 Cigányzene a Király étteremből (ism.)
12.15 Katasztrófák évtizede
Ismeretterjesztő filmsorozat
III/1. rész
12.35 SOrSok
13.15 Gazdaképző
13.45 Stan és Pan
Amerikai rajzfilmsorozat
13.55 Műsorajánlat – Időjárás
14.00 A nevem: Gusa Pál (ism.)
14.10 Motorcsónak VB
– Forma-1 Magyar Nagydíj
15.20 Múzeumosok
Szemadám György és Sinkó István műsora
15.50 …és még egymillió lépés
XVIII/18. rész: Az utolsó lépések (ism.)
16.40 Balatonszárszó, 1943
17.05 K+P
17.25 Műsorajánlat – Időjárás
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 „Költő, felelj!”
Ágh István
18.35 Műsorajánlat – Időjárás
18.43 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
Zsófi, Péter és a béka
A számok tava
19.00 Família Kft.
19.35 Műsorajánlat
19.40 Játék határok nélkül
Tapolca
20.00 Játék határok nélkül
XI/9. rész: Portugália-Tapolca
21.20 „Jelen voltam egy korban…”
Beszélgetés a 75 éves Benkő Gyulával
22.00 Telesport
Benne: Atlétikai VB
Közvetítés Stuttgartból, felvételről
23.00 Mezei próféta
Magyar film (1947) FF

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Magyar Nemzeti Galéria – VII/2.
16.35 A XI. Esztergomi Nemzetközi Gitárfesztivál zárókoncertje
17.05 Nagyszentmiklósi kincs II.
17.30 Magyar évszázadok
A népiskolai törvény
17.45 Fekete Villám kalandjai
Kanadai-francia  tévéfilmsorozat – 20. rész
18.10 Mesesarok
18.40 Dunahíradó
19.00 Egri csillagok – II/2.
Magyar film (1968)
20.25 Széki lassú

HBO

17.30 A hercegnő és a kobold
Magyar rajzfilm
19.00 Protokoll
Amerikai vígjáték
20.40 Tranzit a mindenhatóhoz
Amerikai vígjáték
22.30 Veszedelmes viszonyok
Amerikai dráma
0.30 Marilyn Monroe – A legendán túl
Dokumentumfilm

TV Plusz

12.05 Jack, a töklidérc
Amerikai rajzfilm
12.35 Worldnet-válogatás:. Skorpiók
Mezőgazdaság: Műtrágya nélkül?
13.00 Mozaik-magazin
13.20 Kréta – Útifilm
13.40 Sportcsemegék
14.25 Ninja halálos csapdában
Amerikai akciófilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek