Tv műsor – 1993. augusztus 19. – Csütörtök

MTV 1

6.05 Falutévé – ipartippel és kert-ész
6.25 Határtól – határig
A körzeti televíziók műsora
6.35 Reggeli Mérleg
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
9.00-12.00 Napközi
Benne:
10.30 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az olajvállalkozók bálja
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
12.12 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
12.27 Segítség!
Szorongás, neurózis, pszichés zavarok – segítségnyújtás
15.58 Napi műsorismertetés
16.00 Híradó
16.10 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
16.40 Képújság
16.45 Telesport
17.30 Pénzvilág
Hírek, tények, információk
17.40 Menedzser Magazin
18.20 Mozivilág
Filmmagazin
19.00 Jelképtár
A haj
19.07 Barbapapa
Holland rajzfilmsorozat
Barbapapa megszületik
Barbapapa, a megmentő
19.30 Híradó
20.00 Telesport
20.10 Szomszédok
Teleregény
20.45 24 óra
21.15 Ívek
Szabad György pályaképe
22.15 Atlétikai világbajnokság
Közvetítés Stuttgartból, felvételről
23.10 Bartók Béla: Szonáta két zongorára és ütőhangszerekre (ism.)
0.10 Híradó
0.15 BBC-híradó

MTV 2

16.40 Műsorismertetés
16.43 Időjárás
16.45 Prizma
Életmódmagazin
Apasorsok
17.25 Babar
Francia-kanadai rajzfilmsorozat
Babar a városban
17.50 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
18.00 Délutáni egyenleg
18.10 Körzeti hiradók
18.23 Időjárás
18.25 Játék határok nélkül
Előzetes
18.35 Pénzforgatók
Angol tévéfilmsorozat
XIII/9. rész
19.30 Ki mit tud? 1993
XII/8. rész – Elődöntő
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Körzeti magazin
23.00 A TV2 Filmklubja
Emlékek, álmok, vágyak (1980)
Carlos Saura néhány filmje
– Gyorsan, gyorsan!
Spanyol film

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Makrancos hölgy
Magyar film (ism.) (FF)
17.40 Az ókori Kelet – 4. rész
18.15 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
18.40 Dunahíradó
18.55 Közép-európai magazin
19.00 Muzsikáló szerszámok
1. rész
19.30 Ki mit tud?
8. elődöntő
kb. 21.50 Évforduló
kb. 21.55 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Mac, a földönkivüli
Amerikai sci-fi
19.15 A bal lábam
Francia dráma
21.00 Az afrikai oroszlán
Amerikai dráma
22.50 Gyilkos túra
Amerikai kalandfilm
0.40 Érzéki kalandozások 11.
Francia erotikus magazin

TV4

19.00 Műsorismertetés
19.05 Sráckarika
80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
19.40 The Smiths
Zenés beszélgetés
19.50 Alamo
Amerikai film- II/1.
21.25 Arcok és ál-arcok
22.05 Trans World International
A Grand Slam története
III/3. rész

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek