Tv műsor – 1993. augusztus 1. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Mosó Maci hőstette
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.30 Vasárnapi turmix
A Balatonról
11.00 Zenebutik – Zenehíd
12.00 Déli harangszó
12.02 Erdők, mezők muzsikusai
Természetfilm
12.30 A rock and roll húsz éve
Angol film (ism.)
14.10 Van egy álmom
Magyar dokumentumfilm
14.45 Médiamix
Press now
15.15 Perlman Oroszországban
Angol zenés dokumentumfilm
16.20 Örömhír
A református egyház műsora
16.45 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Betűzni nehéz
– Szülők hawaii csapdában
Amerikai filmsorozat
VI/5. rész
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Tami barát
Álgumimaci
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedőműsor
19.00 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
20.25 Jövő nyáron
(L’été prochain)
Francia film (1984)
22.15 Ráció és morál
Születésnapi beszélgetés Kosáry Domokossal
23.05 Gálakoncert
Joan Sutherland és Marilyn Horne
1. rész

MTV 2

7.00 Napra-forgó
8.00 Műsorismertetés
8.05 Juli-suli
5. rész
8.35 Alfréd, a kacsa
Belga-holland-francia rajzfilmsorozat
A verseny
9.00 Telejáték
A papír meg a hang
9.15 Elektor kalandor
9.20 Winnetou és Old Shatterhand a Halottak Völgyében
NSZK-jugoszláv-francia film (1963)
10.45 PC ábécé
11.10 Hagyományőrzők
Kis-Küküllő menti népzene és tánc
11.20 Vélemények…
… megtérésről, képmutatásról
11.50 Ameddig a harang szól
A szív titka
12.00 Cigányzene a Pegazus fogadó pinceborozójából
12.15 Gazdaképző
12.45 SOrSok
13.25 Műsorajánlat – Időjárás
13.30 … és még egymillió lépés (ism.)
A Keleti Mecsekben
14.20 Népzenei Magazin
14.50 Siva karjaiban
Riportfilm – III/1. rész
15.16 Telesport
Benne: Úszó- és vízilabda EB
Közvetítés Sheffieldből
16.35 Muzsikáló Magyarország
17.05 K+P
17.25 Műsorajánlat – Időjárás
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 Kedves versem
18.35 Műsorajánlat – Időjárás
18.40 Kicsinyek képeskönyve
Kanadai rajzfilmsorozat
Észak leggyorsabb lova
Éjszakai jelmezbál
19.00 Família Kft.
19.35 Műsorajánlat
19.40 Játék határok nélkül
Székesfehérvár
20.00 Játék határok nélkül
XI/6. rész: Wales-Székesfehérvár
21.20 Geopolis
A France 2 világpolitikai sorozata
Feliratos!
22.05 Telesport
Benne: Úszó- és vízilabda EB
Közvetítés Sheffieldből
22.35 A leszámolás ideje
Osztrák film

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Római katolikus szentmise közvetítése Tahiból, a Szív Lelkiség Központból
17.10 A vessző törvénye
Karika Márton kosárfonó
17.25 Magyar évszázadok
A zsidóság egyenjogúsága
17.45 Fekete Villám kalandjai
Kanadai-francia tévéfilmsorozat
18.10 Csacsa és Dodó show-ja
18.20 Mesesarok
18.30 Postabontás
18.40 Dunahíradó
19.00 Nápoly aranya
Olasz film (1954) FF
21.15 Budapest hangversenytermeiből
21.45 Évforduló
21.50 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Mi a helyzet, hapsikám?
Amerikai rajzfilm
19.35 Sose halok meg!
Amerikai filmvígjáték
21.00 Gyilkos túra
Amerikai kalandfilm
22.50 Amerikai lobogó
Amerikai dráma

TV Plusz

12.05 Vasálarcos – Rajzfilm
13.10 A világ legnagyobb könyvtára – Orosz érmekincsek
13.25 Pusztító pálmafák
13.30 Sziget a Földközi-tengeren
Útifilm
13.50 Sportcsemegék
14.05 Műrepülő-akrobatika
14.15 Nincs menekvés
Amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek