Tv műsor – 1993. július 2. – Péntek

MTV 1

6.05 Falutévé – profittal
6.25 Határtól határig
6.35 Gazdasági hírek
6.45 Híradó
7.00-9.00 A Reggel
Benne:
8.35 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
8.50 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.25 Csodálatos a világ
A virág örök (ism.)
9.50 Lottósorsolás
10.00 Dallas
Amerikai filmsorozat
Vissza az életbe
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
12.01 Déli egyenleg
13.55 Műsorismertetés
14.00 Angol nemzetközi teniszbajnokság
Férfi egyes elődöntők
Közvetítés Wimbledonból
16.00 Híradó
16.10 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
16.45 Képújság
16.50 Pénzvilág
17.00-19.00 Péntek délután
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.40 Ablak melléklet
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
19.00 Múmin
Japán rajzfilmsorozat
19.30 Híradó
20.00 Telesport
20.13 Dallas
Amerikai filmsorozat
Vissza az életbe (ism.)
21.05 Panoráma
22.10 Ingmar Bergman képei
Színről színre
Svéd film (1975)
0.05 Híradó
0.10 Közjáték
0.15 BBC-híradó

MTV 2

6.00-9.00 Napkelte
15.00 Műsorismertetés
15.05 Drehscheibe Europa
A Deutsche Welle közép-európai magazinja
15.35 Cigánykerék (ism.)
16.03 Helikopter
Aktuális sztárok a levegőből
16.31 Titokzatos aranyvárosok
Belga-francia-japán rajzfilmsorozat
17.00 Időjárás
17.02 Éghódítók
Amerikai dokumentumfilm-sorozat
XII/1. rész: Az úttörők
18.00 Délutáni egyenleg
18.10 Regionális híradó
18.25 Műsorajánlat – Időjárás
18.30 Bevezető a Juli-suli című sorozathoz
19.00 Goldoni: Csetepaté Chioggiában
Vígjáték két részben
A Nemzeti Színház előadásának felvétele
20.50 Tipplista
Kulturális ajánlatok
21.00 Bartók Temesváron
A Magyar Állami Operaház vendégjátéka
21.15 Az irodalom nyelve
Berzsenyi kora
21.25 Megáll az ész!
Szórakoztató magazin
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 24 óra
22.50 Nézze meg az ember!
22.55 Telesport
Benne:
– Wimbledon
– Vívó VB
Közvetítés Essenből
Női tör egyéni döntő
– Férfi kosárlabda EB döntő
Közvetítés Münchenből

Duna TV


16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Maja, a méhecske (ism.)
16.35 Állatfarm (ism.)
17.50 Ökrös Oszkár cimbalmozik
18.05 Növények lakomája
18.25 Mondák – Szent László utolsó győzelme
18.45 Hírek
19.00 Koncz Zsuzsa-show
19.45 Hol volt, hol nem volt
Magyar film (1986)
21.25 A kanadai Saih nővérek hangversenye
22.10 Dunasport
Kerékpáros körtúra
22.25 Évforduló
22.30 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Koppciherci
Kanadai rajzfilm
18.05 Crusoe
Amerikai kalandfilm
19.40 El Diablo
Amerikai western
21.30 A bolygó neve: Halál
Amerikai sci-fi
23.45 A kölyök
Amerikai krimi

TV4

20.00 Műsorismertetés
20.10 Velence – Útifilm
20.40 Divat magazin
21.05 Európa kávéház
21.35 A megtorló
Amerikai film
23.00 Választás Kambodzsában
23.10 Trans World International
Biliárdbajnokság – II/1.
23.35 Zenés beszélgetés

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek