Tv műsor – 1993. július 14. – Szerda

MTV 1

6.05 Falutévé – géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.25 Határtól határig
6.35 Reggeli Mérleg
6.45 Híradó
7.00-9.00 Napkelte
9.00-12.00 Napközi
Benne:
9.30 Csodálatos a világ
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat (ism.)
Fogyatkozó lápvilágunk
10.30 A nagykövet férje
Francia kalandfilmsorozat
XIII/8. rész (ism.)
11.30 Játék
12.00 Déli harangszó
Déli egyenleg
16.00 Híradó
16.10 Hatalom és szenvedély
Ausztrál tévéfilmsorozat
16.45 Képújság
16.50 KultúrFelelős
17.15 Pénzvilág
Hírek, tények, információk
17.25 Magyarok
Határokon túli magyarok
18.08 A simlis és a szende
(Moonlighting)
Amerikai krimisorozat
Egy hölgy arcképe
19.00 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
Keresztény életkérdések
19.07 Jó éjszakát kíván a Disney!
– Pingu
Német-svéd rajzfilmsorozat (ism.)
19.30 Híradó
20.00 Telesport
20.30 Kisváros
Tévéfilmsorozat
XX/2. rész: A belga
21.05 24 óra
21.35 Danton
Lengyel-francia film (1982)
23.45 Egy este az Amerikai Balettszínház társulatánál
Angol balettfilm
Párok
Az alvajáró
0.40 Híradó
0.45 Közjáték

MTV 2

16.00 Műsorismertetés
16.05 Denver, az utolsó dinoszaurusz
Amerikai rajzfilmsorozat
Kaja-csata (ism.)
16.30 Ötöd-ölő
Telefonos játék
16.45 Együtt a Földért
Környezet- és természetvédelmi ifjúsági magazin
17.05 Műsorajánlat – Időjárás
17.10 Fekete Villám kalandjai
Kanadai-francia filmsorozat
A póni-posta
17.35 Teleszák
Horgászok műsora
17.50 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
18.00 Délutáni egyenleg
18.10 Körzeti híradók
18.23 Műsorajánlat – Időjárás
18.27 Népzenei magazin
Különkiadás
Gyimesi zenék
18.35 Műsorajánlat
18.40 Panoráma
Különkiadás
124 év ártatlanul
19.30 Addington-akció
Kanadai-francia tévéfilmsorozat
A Millerton-papírok
20.20 Ismeretlen barátaink
20.55 Gyermekszívek
21.25 Útmutató
Reménységgel a teremtett világ rendjéért
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Szabófalvától San Franciscóig
Tóth Margit zenetudós

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Évforduló
16.10 Szép leányok, ne sírjatok!
Magyar film (ism.)
17.35 Életünket és vérünket a győzelemért… – 9.
18.00 12 hónap az erdőn
18.25 Mesesarok/Hírek
19.00 Kórház a város szélén
Csehszlovák tévéfilmsorozat
XX/15. rész
20.00 Gazdakör
20.30 Blues Wire a „Biliárd fél 10”-ben
21.00 A haza gyermekei
Balettkompozíció
21.50 Paganini: D-dúr hegedűverseny
22.35 Évforduló

HBO

17.30 Állati élet – A sivatag és a mély, kék tenger
18.30 El Diablo
Amerikai film
20.20 Véreskü
Ausztrál bűnügyi film
22.10 A mágus
Amerikai bűnügyi film
24.00 A kölyök
Amerikai bűnügyi film

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Aerobic
19.35 Gyermekek képernyője
Rajzfilmek
20.00 Top 10
Havi slágerlista
20.40 Kurír-est – Tóksó
21.20 Gyalog galopp
Angol filmparódia

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek