Tv műsor – 1993. június 6. – Vasárnap

MTV 1

6.38 Napi műsorajánlat
6.40 Falutévé magazin
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat
7.50 „Így szól az Úr!”
8.00 Közjáték
8.05 Csodálatos a világ
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
22/1. rész: A Yellowstone holtidényben (ism.)
8.30 Vasárnapi turmix
11.00 Zenebutik – Zenehíd
Különkiadás
11.40 Világ-példa-tár
IndoNézetek (ism.)
12.30 Képújság
12.35 Nótatévé
13.10 Zenélő filmkockák
Viszlát, Mr. Chips!
(Goodbye Mr Chips!)
Angol film (1969)
I-II. rész
15.30 Kalandorok kíméljenek!
Kánya Kata társkereső műsora
15.55 Arthur C. Clarke titokzatos világa
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/7. rész: A nagy szibériai robbanás
16.20 Az Arany Könyvklub ajánlja…
az Ünnepi Könyvhét kínálatából
16.35 Örömhír
A református egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Az álomhajó
– Wildside
Amerikai filmsorozat
VI/3. rész: Az évszázad gyalázata
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Az okos pásztorlány
Gyagyás a pácban
18.45 Szerencsekerék
19.20 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
20.25 Góóól…
Labdarúgó-összefoglaló
21.00 Dick Tracy-show
21.05 Éjféli expressz
(Midnight express)
Angol film (1978)
(Felnőtt nézőknek!)
23.15 Közjáték (ism.)
23.20 Nulladik típusú találkozások
Sci-fi magazin

MTV 2

7.00 Napra-forgó
8.00 Műsorismertetés
8.05 Gólyahír
Vetélkedő
8.35 PC ábécé
A számítógépes grafika alapjai
9.00 Pöttöm Panna
Amerikai rajzfilm
9.30 Telejáték
A karika meg a bábu
9.45 Elektor kalandor
9.50 Cigánybúcsú
10.25 A Herkulesek éjszakája
Dokumentumfilm
10.50 Telesport
Benne:
– Magyarország-Lengyelország női kézilabda EB
– Salakmotor és páros VB, elődöntő
– Mesterfokú tornászbajnokság
12.50 SOrSok
Munkavállalók magazinja
13.30 Gazdaképző
14.00 Telelovas
16.00 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
16.20 …és még egymillió lépés
XVIII/7. rész: Göcsejben (ism.)
17.06 Nézze meg az ember!
17.11 „A” tanító néni
Portré pedagógusnapra
17.25 Műsorajánlat – Időjárás
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 Kedves versem
Kiss Anna: Fohász
18.36 Időjárás
18.38 Ünnepi ének
„O Pater Sancte…”
18.42 Vízipók csodapók
Magyar rajzfilmsorozat
A kellemetlen szomszédság (ism.)
18.55 Família Kft.
19.30 Kulcs a Manderley-házhoz, avagy fedőneve Rebecca
Amerikai tévéfilm
II/1. rész
21.10 Nahát!?
21.15 Telesport
Benne: Mesterfokú tornászbajnokság, szerenkénti döntő
21.45 Ünnepi ének
„Te Deum…”
21.50 Geopolis
A France 2 világpolitikai sorozata – Feliratos!
22.35 Kisvárdai Fesztivál
Összefoglaló a határon túli magyar színházak V. fesztiváljának záróünnepségéről
23.05 Ünnepnap
Jubileumi Skorpió-koncert a Budapest Sportcsarnokban

Duna TV

16.00 Hírek
16.10 Cimborák II.
Magyar film
17.35 Fekete Villám kalandjai
Kanadai tévéfilmsorozat
9. rész: A póniposta
18.00 Magyar évszázadok
II. József rendeletei
18.20 Mesesarok
18.35 Postabontás/Hírek
19.00 Finom kis háború
Francia film
20.30 Dunasport
21.05 Látogatóban Csetri Elek történésznél
21.30 Simándy József
Vallomások szóban és zenében
22.35 Hírek

HBO

17.30 Paradicsom klub
Amerikai vígjáték
19.15 Hóbortos hétvége
Amerikai vígjáték
21.00 Tavaszi láz az USA-ban
Amerikai vígjáték
22.30 Európa kemping
Magyar vígjáték
23.45 Rácsok mögött
Amerikai krimi

TV Plusz

12.05 Vasálarcos – rajzfilm
12.55 Orosz érmekincsek
13.20 Szicília
Útifilm
13.35 Sportcsemegék
14.00 Az 1501-es járat rejtélye (kalandfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek