Tv műsor – 1993. május 9. – Vasárnap

MTV 1

6.38 Napi műsorajánlat
6.40 Falutévé magazin
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Boldi, bolygónk fia
Francia rajzfilmsorozat
XIII/11. rész: Haragvó ősök
7.55 „Így szól az Úr!”
8.05 Közjáték
8.10 Muzzy in Gondoland
XX/18. rész (ism.)
8.15 This is the Way – XX/18.
Jilly Viktor tanít
8.35 Vasárnapi turmix
10.55 Vasas Dreher-Hypobank Wien
Női kézilabda BEK-döntő
12.15 Képújság
12.20 Nótatévé
12.50 „…az én váram” (ism.)
13.15 Magyarország-Spanyolország
Férfi röplabda EB-selejtező mérkőzés
14.05 A tánc varázsa
Margot Fonteyn gondolatai a táncról
Fenséges kezdetek
15.05 Arthur C. Clarke titokzatos világa
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
Az eltűnt majomember
15.35 A Budapesti Operabarátok Egyesülete amerikai-magyar gálaestje
16.30 Az Arany Könyvklub ajánlja
16.35 Örömhír
A református egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Kém a köbön
– Herbie, a  kicsi kocsi
Amerikai filmsorozat
III/2. rész
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Visszatérés Medvédiába
18.45 Szerencsekerék
19.20 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
20.25 Góóól
Labdarúgó-összefoglaló
21.05 Sátánkeringő Bécsben
Angol tévéfilm (1988)
22.45 Nulladik típusú találkozások
Sci-fi magazin
23.25 Közjáték (ism.)
23.30 KultúrForgácsok

MTV 2

7.00 Napra-forgó
8.00 Műsorismertetés
8.05 Gólyahír
Vetélkedő
8.35 Töpszli malac kalandjai
Angol bábfilmsorozat
– Mekk mester
Magyar bábfilm (ism.)
– Ric, a holló
Német rajzfilmsorozat
– Varjúdombi mesék
Magyar mesefilm
9.05 Elektor kalandor
9.10 Három kívánság
10.00 A megbékélés napja
Közvetítés Dorogról
11.05 Telejáték
A kocka meg a kendő
11.20 Országos ütőhangszeres találkozó
11.50 Ameddig a harang szól
Ostffyasszonyfa
12.00 Nótaszó a Pegazus fogadó pinceborozójából
12.15 Gazdaképző
12.45 SOrSok
13.25 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
13.45 Műsorajánlat – Időjárás
13.50 Tipplista
14.00 Telelovas
Benne: A Budapest Ragtime Band Erdélyben
16.00 …és még egymillió lépés
XVIII/3. rész: Körmendtől az Őrség felé (ism.)
16.47 Én táncolnék veled…
Blues
17.00 Nézze meg az ember!
17.05 Foci csúcstalálkozó előtt…
17.20 Nahát?!
Újdonságok belülről és közelről
17.25 Műsorajánlat
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 Kedves versem
Nemes Nagy Ágnes: Éjszakai hölgy
18.34 Műsorajánlat – Időjárás
18.43 Vízipók csodapók
Magyar rajzfilmsorozat
Vándorló levelek (ism.)
18.55 Família Kft.
19.30 Az esernyőtrükk
Francia film (1980)
21.08 Időjárás
21.10 Les soldats de la memoire
Az emlékezet katonái
Francia dokumentumfilm
21.20 A világ jámborai
Dokumentumfilm
21.50 „Prímásfüllel”
Lakatos Sándor cigányprímás és a komolyzene
22.40 Telesport
Benne:
– Forma-1 Spanyol Nagydíj
– Kötöttfogású birkózó EB-döntők felvételről
– Tudósítás a Budapest-Mars maratoni futóversenyről

Duna TV

16.05 Évforduló
16.10 „Köszönöm, Uram, hogy hívtál”
17.10 „Ha van egymillió imádkozó magyar, nem félek a jövőtől”
17.25 Fekete Villám kalandjai
17.50 Magyar évszázadok
18.10 Mesesarok
18.35 Postabontás
18.45 Hírek
19.00 Tízezer nap
Magyar film (1965) FF
20.50 Budapest hangversenytermeiből

HBO

17.30 Az öreg
Magyar film
19.15 Hooper, a kaszkadőr
Amerikai akciófilm
21.00 Nagymenők
Amerikai bűnügyi film
23.20 A vaskereszt
Amerikai dráma

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek