Tv műsor – 1993. május 23. – Vasárnap

MTV 1

6.38 Napi műsorajánlat
6.45 Falutévé magazin
7.20 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Boldi bolygónk fia
Francia rajzfilmsorozat
XIII/13. rész: Rabságban
7.55 „Így szól az Úr!”
8.05 Közjáték
8.10 Muzzy in Gondoland
XX/20. rész (ismétlés)
8.15 This is the Way – XX/20.
Jilly Viktor tanít
8.30 Vasárnapi turmix
10.55 Magyarország-Franciaország női röplabda EB-selejtező mérkőzés
– Salakmotor egyéni VB-futamok
Közvetítés Cserénfáról
13.00 Nótatévé
13.30 Képújság
13.40 Zürichi páncélterem
NSZK tévéfilmsorozat
Blues New Orleansban
14.30 Leg… leg.. leg…
Rózsa György műsora
15.00 „Olyan szép, olyan emberi…”
Portréfilm Kubinyi Anna textilművészről
15.20 Forma-1 Monacói Nagydíj
Közvetítés Monte-Carlóból
(Folytatása a TV2-n!)
16.30 Az Arany Könyvklub ajánlja
16.35 Örömhír
A református egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
A birmaga trapéz titka
– Wildside
Amerikai filmsorozat
VI/1. rész: A jól ismert titok
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Varázsigék félálomban
Főzni tudni kell
18.45 Szerencsekerék
19.20 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
20.25 Góóól
Labdarúgó-összefoglaló
21.00 Wim Wendres-sorozat
Az amerikai barát
NSZK-francia film (1977)
23.00 Vízöntő
23.45 Közjáték (ism.)
23.50 Mesterségem címere
Beszélgetés teleki Pállal

MTV 2

7.00 Napraforgó
8.00 Műsorismertetés
8.05 Gólyahír
8.35 PC abc
Újságkészítés az íróasztalon
9.00 Töpszli malac kalandjai
Angol bábfilmsorozat
A repülőgép
– Mekk mester
Magyar bábfilm (ism.)
Helén divatot csinál
– Ric, a holló
Német rajzfilmsorozat
A pillangó
– Varjúdombi mesék
Magyar mesefilm
Mese a kéményseprőről, a pékről és a manóról
9.30 Telejáték
Az üveg meg a dugó
9.40 Találkozás Kányádi Sándorral
10.25 Elektor kalandor
10.30 Show-zás
Angol komédiasorozat
VI/6. rész
11.00 Éneklő ifjúság
11.20 Róma könyve – 2. rész
11.50 Ameddig a harang szól
Kőszegfalva
12.00 Nótaszó a Paksi Halászcsárdából
12.15 Gazdaképző
Házigazda: dr. Bálint György
12.45 SOrSok
Munkavállalók magazinja
13.25 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
13.45 Műsorelőzetes – Időjárás
14.00 Telelovas
15.40 …és még egymillió lépés
XVIII/5. rész: Kacskaringó Vasban, Zalában (ism.)
16.30 Forma-1 Monacói Nagydíj
Közvetítés Monte-Carlóból
(Folytatás)
17.30 Nézze meg az ember!
17.35 Delta
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 Kedves versem
Heltai Jenő: A színésznő
Előadja: Rák Kati
18.35 Időjárás
18.37 Tipplista
18.47 Vízipók csodapók
Magyar rajzfilmsorozat
Orvvadász (ism.)
19.00 Família Kft.
19.35 Lucky Luke
Francia-amerikai rajzfilm
21.00 Nahát?!
Piac és piac
21.05 Telesport
21.35 Geopolis
A France 2 világpolitikai sorozata
Indonézia: Suharto
Feliratos!
22.20 Segélykoncert Boszniáért

Duna TV

16.10 Mándy Iván mozija
A locsolókocsi
Magyar film (1974)
17.40 Fekete Villám kalandjai
Amerikai tévéfilmsorozat
18.05 Magyar évszázadok
18.25 Mesesarok
18.35 Postabontás
18.45 Hírek
19.00 Boldog szülinapot, Török!
Német film (1991)
20.30 Budapest hangversenytermeiből
21.25 Dunasport

HBO

17.30 A legjobb szándékok
Amerikai dráma
20.35 Visszakézből
Amerikai krimi
22.20 Szerelem első harapásra
Amerikai vígjáték
24.00 Testőr kereszttűzben
Amerikai krimi

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek