Tv műsor – 1993. május 16. – Vasárnap

MTV 1

6.38 Napi műsorajánlat
6.40 Falutévé magazin
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Boldi bolygónk fia
Francia rajzfilmsorozat
A nagy hal ünnepe
7.55 „Így szól az Úr!”
8.05 Közjáték
8.10 Muzzy in Gondoland
XX/19. rész (ism.)
8.15 This is the Way – XX/19.
Jilly Viktor tanít
8.35 Vasárnapi turmix
11.05 Hazanéző
Szilvásvárad
11.50 Zenebutik a budapesti nyárról
12.50 Képújság
12.55 Csendül a nóta
13.25 Aida Budapesten
14.00 Arthur C. Clarke titokzatos világa
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XIII/5. rész: Óriások az isteneknek
14.25 Hypobank Wien-Vasas Dreher
Női kézilabda BEK-döntő visszavágó mérkőzés
15.50 Üssön a hasára! – Játék
16.30 Az Arany Könyvklub ajánlja
16.35 Örömhír
17.00 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Minden jó, ha a vége bálna
– Herbie, a kicsi kocsi
Amerikai filmsorozat
III/3. rész
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A rontombontom masina
18.45 Szerencsekerék
19.20 A Hét
20.00 Híradó
20.20 Telesport
20.25 Góóól
Labdarúgó-összefoglaló
21.00 Járdányi Pál: Szonatina fuvolára és zongorára
21.10 Sampon
(Shampoo)
Amerikai film (1975)
23.05 Közjáték (ism.)
23.10 XX. századi portrék
Külföldi televíziók műhelyeiből
Táncolni Mr. B.-nél
Hat Balanchine balerina
Angol film

MTV 2

7.00 Napraforgó
8.00 Műsorismertetés
8.05 Töpszli malac kalandjai
Angol bábfilmsorozat
– Mekk mester
Magyar bábfilm (ism.)
– Ric, a holló
Német rajzfilmsorozat
– Varjúdombi mesék
Magyar mesefilm
8.35 Telejáték
A kendő meg az üveg
8.55 Falusi iskola
Kisopera
9.20 Fitty-firitty
Német magazinműsor gyerekeknek
9.50 Elektor kalandor
9.55 „Gondoskodni kegyeskedjék”
Tisztelgés egy 90 éves iskolának (ism.)
10.25 Nem ez a világ vége
Angol film
II/2. rész
10.55 NB I-es bajnoki labdarúgó-mérkőzés
13.00 Nótaszó a Szeged vendéglőből
13.15 Gazdaképző
Házigazda: dr. Bálint György
13.45 SOrSok
Munkavállalók magazinja
14.25 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
14.45 Műsorelőzetes – Időjárás
14.50 „Mily kedves a Te hajlékod”
Az istentisztelet kánonja
15.20 Nézze meg az ember!
15.25 Harold Lloyd
Angol portréfilm – II/2.
16.25 …és még egymillió lépés
XVIII/4. rész: Őrségi tájak (ism.)
17.13 Műsorajánlat – Időjárás
17.25 Delta
17.50 Tipplista
18.00 Körzeti tévéstúdiók műsora
18.30 Költő, felelj!
Serfőző Simon
18.35 Műsorajánlat – Időjárás
18.43 Vízipók csodapók
Magyar rajzfilmsorozat
Az élelmes gyermek (ism.)
18.55 Família Kft.
19.30 Fél lábbal a paradicsomban
Olasz film
21.15 Műsorajánlat
21.20 Telesport
Benne: Összefoglaló az ökölvívó VB döntőről
Közvetítés Tamperéből
21.55 Geopolis
A France 2 világpolitikai sorozata
22.25 A New York-i Filharmonikusok Budapesten
22.55 Derrick
Német bűnügyi tévéfilmsorozat
Halál az erdő szélén

Duna TV

16.05 Évforduló
16.10 Valami szép…
16.55 12 hónap az erdőn
17.25 Népdal
17.30 Postabontás (ism.)
17.45 Fekete Villám kalandjai
Amerikai tévéfilmsorozat
18.10 Magyar évszázadok
18.30 Mesesarok
18.45 Hírek
19.00 Carmen
Operafilm
21.10 Dunasport
21.45 Budapest hangversenytermeiből
22.30 Évforduló

HBO

17.30 A kalózkirály
Amerikai kalandfilm
19.25 Cannes-i díjnyertes magyar rövidfilmek
20.00 Hegylakó
Amerikai kalandfilm
22.00 A láz
Amerikai akciófilm
23.40 A kulcsszó: félelem
Angol akciófilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek