Tv műsor – 1993. május 10. – Hétfő

MTV 1

5.40 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával, falusporttal
6.00 A Reggel
Közérzeti hírműsor
Benne: 8.05 A Financial Times heti üzleti híradója
8.30 Közjáték
8.35-12.05 Napközi
Benne:
9.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Kém a köbön
– Herbie, a kicsi kocsi
Amerikai filmsorozat
III/2. rész
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Visszatérés Medvédiába
10.45 Játék
12.00 Hírek
12.05 Képújság
16.00 Délutáni egyenleg
16.10 „Traffic Jam”
Slágerlista, rejtvények, klipek, külföldi sztárriportok a könnyűzene világából
16.35 Képújság
16.45 Bűvös hatos – Játék
17.00 Northwood
Kanadai tévéfilmsorozat
A hosszú éjszaka
17.30 Mákvirágok
18.10 Pénzvilág
18.20 Napközi – egy műsor és valami más
18.40 Jó éjszakát kíván a Disney!
18.50 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
19.00 A nagykövet férje
Francia kalandfilmsorozat
XIII/11. rész
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.35 AKTuális
21.00 Göncz Árpád: Kő a kövön
A Várszínház előadásából készült tévéjáték
22.30 Az én műtárgyam
23.05 Közjáték (ism.)
23.10 Mint Makó Jeruzsálemtől
Dokumentumfilm-sorozat
IV/1. rész: A kis Jeruzsálem – Mirjam és Eszter
23.55 Híradó
24.00 BBC-híradó

MTV 2

6.00-9.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
15.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
17.05 Műsorismertetés
17.10 Híradó – Időjárás
17.16 Természeti képek
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
A folyó és a part
17.25 A könyvek könyve
Amerikai rajzfilmsorozat
Szerelem első látásra
17.50 Elektor kalandor
Telefonos videojáték
18.00 Híradó
18.10 Regionális híradó
18.25 Műsorajánlat – Időjárás
18.30 Hatoslottó-sorsolás
18.40 Telesport
19.05 Korkép
Árverés Kisújszálláson, 1992
II/1. rész
A TV2 és a Fekete Doboz Alapítvány filmje
20.00 Kojak
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Lány a folyóban
20.55 „Légy híve rendületlenül…”
Dokumentumjáték
21.20 Ön választ!
A szakszervezeti szövetségek műsora
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Halál a kertben
Mexikói-francia film (1956) FF

Duna TV

16.05 Évforduló
16.10 Szamárköhögés
Magyar film (ism.)
17.40 Dunasport
18.00 A fáraók földjén – III/3.
18.30 Mesesarok
18.45 Hírek
18.55 1, 2, 3… 4
19.00 „Rendületlenül”
19.30 Csongor és Tünde
Vörösmarty Mihály verses drámájának kétrészes tévéfilmváltozata
I-II. rész
22.10 Évforduló

HBO

17.30 Cross Creek
Amerikai életregény
19.30 Golfőrültek II.
Amerikai vígjáték
21.10 Az utolsó ártatlan ember
Amerikai dráma
23.00 A postás mindig kétszer csenget
Amerikai dráma