Tv műsor – 1993. május 1. – Szombat

MTV 1

6.10 Falutévé – faludoktorral, gyógytornával
6.30 A Reggel
8.15 Közjáték
8.20 Jó reggelt adj, Istenem!
Ortodox gyermekműsor
8.30-12.00 Korhatár nélkül
Cimbora-délelőtt
– Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer… Amerika
Francia rajzfilmsorozat
26/2. rész: A vadászok
– Cimbória – Játék
– Marian kisasszony és az ő vidám cimborái
Angol filmsorozat
XII/7. rész: A bolsoveri rém
Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
10.30 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
11.30 Európa-koncert, 1993
Közvetítés Londonból
13.05 Tévémagiszter
14.30 Képújság
14.35 Paraván
15.05 Családi mozidélután a Disneyvel
A fránya macska
Amerikai film (1965)
17.05 Magyarország-Nagy-Britannia
Tenisz Davis Kupa Páros mérkőzések
18.15 Hőmérő
19.10 Szerencsekerék
19.40 Jó éjszakát kíván a Disney!
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.40 Az őstehetség
Amerikai film (1984)
23.00 Közjáték (ism.)
23.10 Monty Python Repülő Cirkusza
Angol abszurd tévésorozat
Feliratos!
23.45 Genesis-koncert
1.55 Híradó

MTV 2

6.00-8.00 Napkelte – Magazin
8.00 Műsorismertetés
8.05 Gazdaképző (ism.)
8.35 Értesítő
Diákok, szülők, pedagógusok magazinja
9.00 Patrin – Üzenet – Vorba
9.25 Nas ekran
9.50 Unser Bildschirm
10.15 Humánum
A pécsi körzeti stúdió menekültügyi műsora
10.45 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11.10 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
11.35 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
12.00 Segítőtárs
Sérült emberek magazinja
12.20 Família Kft. (ism.)
12.50 „Vannak vidékek legbelül…”
Honismereti, hagyományőrző műsor fiataloknak
Hagyományőrzők közt a Balaton-felvidéken
13.20 Tipplista
Kulturális ajánlatok hétről hétre
13.30 A mennydörgő sárkány országában
NSZK ismeretterjesztő film
Kajakkal a Himalája vadvizein
14.40 Gazdit  keresünk
Kudlik Júlia műsora
14.55 Műsorajánlat
Időjárás
15.00 Jeee
Ifjúsági szolgáltató műsor sok zenével
15.25 Mesél a Filmhíradó…
16.00 Ki miben tudós?
Történelem, 1993
I. elődöntő
17.00 Május 1.
A regionális stúdiók beszámolója
17.25 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
A legfőbb főtörp
17.50 Műsorajánlat
18.05 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
Mágikus trükkök
18.58 Időjárás
19.05 Sodrásban
Magyar film (1963) FF
20.35 Operamesék
Puccini: Bohémélet
Angol-amerikai zenés tévéfilm
21.28 Műsorajánlat
21.30 Telesport
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Meztelen ember
Cseh Tamás és Bereményi Géza dalai
23.25 A szeretet a legfontosabb
Francia film

Duna TV

16.05 Évforduló
16.10 Kánon
Az oltár
16.40 Daliás idők
Magyar rajzfilm
18.05 A labdarúgás története
IX/1. rész
18.25 Mesesarok
18.45 Hírek
19.00 A legényanya
Magyar film (1989) FF
20.25 Zene
21.00 A polip
Olasz bűnügyi tévéfilmsorozat
VI/2. rész
22.00 Évforduló

HBO

17.30 Állati élet
A lengyel erdőség túlélői
Angol természetfilm
18.30 Golfőrültek II.
Amerikai vígjáték
20.10 Éjszakai műszak
Amerikai vígjáték
22.00 Ölve vagy halva
Amerikai akciófilm
23.40 Sztriptíz
Amerikai dokumentumfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek