Tv műsor – 1993. április 9. – Péntek

MTV 1

5.40 Falutévé – profittal
6.00 A Reggel
Közérzeti hírműsor
8.30 Közjáték
8.35-12.05 Napközi
Benne:
9.00 A csapat
Angol filmsorozat gyerekeknek
V/4. rész: Mindenütt jó, de legjobb otthon
9.50 Lottósorsolás
10.00 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az év balesete
10.50 Játék
11.05 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
11.20 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
12.00 Hírek
12.05 Képújság
15.28 Napi műsorajánlat
15.30 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
16.00 Délutáni egyenleg
16.10 Tinti kalandjai
Magyar rajzfilmsorozat
Hajszás órák Londonban
– Múmin
Japán rajzfilmsorozat
Szigorú Szetti és gyermekei
16.40 Képújság
16.45 Pénzvilág
17.00 Nagypénteki istentisztelet
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
18.55 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
Keresztény életkérdések
19.00 Álljunk meg egy szóra!
19.10 Mozivilág
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.40 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az év balesete (ism.)
21.35 Panoráma
Világpolitika percről percre
22.40 Közjáték (ism.)
22.45 Külön-külön
Angol tévéfilm
0.05 Toni Lakatos – workshop – 1. rész
0.55 Híradó
1.00 BBC-híradó

MTV 2

6.00-10.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
10.00 Műsorismertetés
10.05 Lámpás domb
Kanadai film
15.05 Műsorismertetés
15.10 Alpok-Adria Magazin
15.40 Garfield
Amerikai rajzfilmsorozat
XII/4. rész: Garfield a természet lágy ölén
16.04 Zsebtévé (ism.)
16.30 Helikopter
Aktuális sztárok a levegőből
17.00 Híradó – Időjárás
17.05 Műsorajánlat
17.10 Nagylátószög
Válogatás a regionális és a határon túli magyar stúdiók műsoraiból
18.00 Híradó
18.10 Regionális híradó
18.25 Műsorajánlat – Időjárás
18.30 Produkció!
Eljöttünk
18.55 Ünnepi ének
Nagypéntek
19.00 Belső világunk
Japán-svéd ismeretterjesztő filmsorozat
VI/6. rész: A szervezet határőrsége: az immunrendszer (ism.)
20.00 Budapesti Tavaszi Fesztivál
A Camerata Academica (Salzburg) hangversenye
21.25 Ünnepi ének
Nagypéntek
21.45 Szlovákia műemlékei
A garamszentbenedeki monostor
Csehszlovák kisfilm
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 „…életem egy álom…”
Dokumentumfilm
III/1. rész: Margit
Beszélgetés Erba Odescalchi Sándor herceggel
23.10 Skorpió
A show megy tovább

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Áldott szép húsvétnak gyönyörű ideje
16.50 Aprily-völgy
17.10 „Mert álmodtunk egy csodálatos házat…”
17.40 Nagypénteki istentisztelet
18.35 Mesesarok
18.45 Hírek
19.00 Közép-európai magazin
19.40 Liszt: Via crucis
20.00 A  Názáreti  Jézus
Angol-olasz tévéfilmsorozat
21.35 J.S. Bach: János passió

TV4

20.00 Műsorismertetés
20.10 Music TV4
21.15 Kábítószer-paradicsom Kolumbiában
Frei Tamás műsora
21.50 Miss World ’92
A világszépségkirálynő-választás közvetítése Sun Cityből (Dél-Afrika)
23.45 Áramvonal – Divat

HBO

17.30 Babar: A két kosaras
Francia rajzfilm
18.10 Rendőrakadémia 3.
Indul a kiképzés
Amerikai vígjáték
19.40 Vadmacskák
Amerikai vígjáték
21.30 Halálos fegyver
Amerikai akciófilm
23.30 Pisztolyművész
Amerikai akciófilm