Tv műsor – 1993. április 17. – Szombat

MTV 1

6.10 Falutévé – faludoktorral, gyógytornával
6.30 A Reggel
Közérzeti hírműsor
8.15 Közjáték
8.20 Jó reggelt adj, Istenem!
Metodista gyermekműsor
8.30-12.00 Korhatár nélkül
Kölyökidő-délelőtt
8.35 Marian kisasszony és az ő vidám cimborái
XII/5. rész: A Sherwood quartett
9.00 Cimbória
Telefonos vetélkedő
9.10 Kölyökidő-délelőtt
9.30 Cimbora
10.00 Múzeumosdi
Sinkó István és Szemadám György műsora
10.30 Kölyökidő-délelőtt
11.00 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
12.00 Tévémagiszter
13.30 Bajnoki vízilabda-mérkőzés
14.35 Képújság
14.40 Tengődök – I. rész
15.30 Tájak, városok, emberek
Csodadoktorok és emberevők
A Bajor Televízió filmje
16.00 Családi mozidélután a Disneyvel!
Natty Gann utazása
Amerikai film (1985)
17.50 Médiamix
18.15 Hőmérő
Politikai show-műsor
19.10 Szerencsekerék
19.40 Jó éjszakát kíván a Disney!
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.35 Uborka
Politikai saláta
21.00 Fantasztikus filmek
Mr. Soames eszmélése
Angol film (1970)
22.45 Női-férfi tornász VB
23.20 Közjáték (ism.)
23.25 Monty Python Repülő Cirkusza
Angol abszurd tévésorozat (1969)
Feliratos!
24.00 Híradó

MTV 2

6.00-8.00 Napkelte – Magazin
8.00 Műsorismertetés
8.05 PC abc
Windows 3.1 magyarul – 2. rész
8.35 Videák
Diákvideósok magazinja
9.00 Patrin – Üzenet – Vorba
9.25 Nas ekran
9.50 Unser Bildschirm
10.15 Kisebbségben – törvényre várva
10.45 Ecranul nostru
11.10 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
11.35 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
12.00 Segítőtárs
12.20 Família Kft. (ism.)
12.50 „Vannak vidékek leg-belül…”
Honismereti, hagyományőrző műsor fiataloknak
1. rész: Őrség
13.23 Időjárás
13.25 Az állatok védelmében
Kudlik Júlia műsora
13.45 Autóbusszal a világ körül
Riport-dokumentumfilm
14.05 A Gemini-faktor
Angol ifjúsági filmsorozat
VI/5. rész: Látomások
14.30 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Törpapa idegragyája
A törpomatikus törpömata
14.55 Műsorajánlat – Időjárás
15.07 Knight Rider
Amerikai tévéfilmsorozat
Lángoló sziklák
16.00 Ki miben tudós?
Fizika – Középdöntő
17.00 ARD-est a TV2-n
Bevezető
17.10 Bemutatkozik az ARD
Részletek az ARD-lánc regionális stúdióinak adásaiból
18.15 Egyik lúdanyó naplója
Egyik libatojás olyan, mint a másik
Hogyan kerülnek lyukak a sajtba?
18.40 Egy szelíd óriás születése
München II. repülőtér
19.30 Tetthely
Német bűnügyi tévéfilmsorozat
A kínai módszer
21.05 Az ARD „hírgyárai”
21.25 40 év az ARD híradójának tükrében
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Bemutatkozik az ARD
Stúdióbeszélgetés
23.00 Riporterek
Német tévéfilmsorozat
VII/7. rész: Az atomfegyver
23.45 Haindling-koncert
Búcsúzik az ARD

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.05 Kánon
Az iszlám
16.35 Lolka és Bolka meséi
Lengyel rajzfilm
17.45 Varga Miklós énekel
18.15 Mesesarok
Süsü, a sárkány
18.45 Hírek
19.00 Balfácán
Francia filmvígjáték
20.30 Az ördög talizmánja
Tévéfilm
21.55 Hírösszefoglaló

HBO

17.30 Vadvízen Szibériában
Amerikai természetfilm
18.30 Tarka, a vidra
Angol kalandfilm
20.00 Batman, a denevérember
Amerikai film
22.10 Prince-koncert Tokióból
23.15 Éjféli vámpír
Amerikai horrorfilm
0.45 Erósz a nagyvilágban
Amerikai riportfilm – 5.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek