Tv műsor – 1993. március 10. – Szerda

MTV 1

5.40 Falutévé – géptippel, munkaügyi tippel, növénydoktorral
6.00 A Reggel
Közérzeti hírműsor
8.30 Közjáték
8.35-12.05 Napközi
Benne:
9.00 Pokoli paradicsom
Brazil kalandfilmsorozat
10.00 La Sept
Három szerelem
Svéd tévéfilmsorozat
VIII/1. rész (ism.)
11.00 Játék
11.15 Baba-ház
Magazin babáknak, mamáknak, papáknak
12.00 Hírek
12.05 Képújság
16.00 Délutáni egyenleg
16.10 Újdonságok
Könnyűzenei magazin
16.35 Képújság
16.40 Parnasszus
Irodalmi játék
17.00 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
Tökéletes másolat
17.30 IS
Frank Zappa a Tilos az Á-ban
17.55 KultúrFelelős
18.15 Pénzvilág
18.25 Napközi – egy műsor és valami más
18.45 Jó éjszakát kíván a Disney!
19.05 A simlis és a szende
(Moonlighting)
Amerikai krimisorozat
Gyilkosság postázva
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.40 Őfelsége kapitánya Berlinben – Gregory Peck
21.00 Súlyos nász
Francia tévéfilm (1987)
22.30 Közjáték (ism.)
22.35 AKTuális
22.55 Krétakör
Vitaműsor
kb. 0.25 Híradó
0.30 BBC-híradó

MTV 2

6.00-10.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
15.20 Műsorismertetés
15.25 Testestől, lelkestől
NSZK tévéfilmsorozat
A rossz lelkiismeret (ism.)
16.10 Betűpárbaj
Nyelvi vetélkedő
16.35 Rinaldo Rinaldini
(A haramiák kapitánya)
NSZK tévéfilmsorozat
XIII/8. rész: A frontiejai bölcs
17.00 Híradó – Időjárás
17.05 Együtt a Földért
Környezet- és természetvédelmi ifjúsági magazin
17.25 Denver, az utolsó dinoszaurusz
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
Denver, a lemezlovas
17.50 Elektor kalandor
Számítógépes logikai játék
18.00 Híradó
18.10 Regionális híradó
18.25 Műsorajánlat – Időjárás
18.30 Telesport
19.05 Ismerős ismeretlenek
Olasz film (FF)
20.50 Balogh János-portré
Felajánlott élet
21.30 Kánon
Vallás és kultúra
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Napzárta előtt…
22.45 Műkorcsolya VB
Párosok versenye

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.10 Az élet muzsikája (ism.)
Magyar-orosz életrajzi film
18.00 Magyar évszázadok
Mátyás törvénykönyve
18.15 Weber: Oberon nyitány
18.25 Mesesarok
18.45 Hírek
19.00 Film és irodalom
Legenda a nyúlpaprikásról
Magyar film
20.25 Fejezetek a magyar képírás történetéből
4. rész: Nagybánya
20.55 Privát Magyarország

HBO

17.30 Állati élet: A sarki ludak
Angol természetfilm
18.30 Végtelen történet
Amerikai ifjúsági film
20.05 Bird
Amerikai életregény
22.40 A Bourne-rejtély
Amerikai bűnügyi film
2. rész

Szív TV

19.00 Műsorajánlat
19.10 Aerobic
19.35 Rajzfilm
20.00 Különjárat
Pop, rock
20.40 Kurír-est
Tóksó a Komédiumból
21.10 Elferdített igazság
Amerikai akciófilm
(Csak felnőtteknek!)
22.40 Mindennapi jóga