Tv műsor – 1993. február 26. – Péntek

MTV 1

5.40 Falutévé – profittal
6.00 A Reggel
Közérzeti hírműsor
8.30 Közjáték
8 35-12.05 Napközi
Benne:
9.00 Pokoli paradicsom
Brazil kalandfilmsorozat
9.50 Lottósorsolás
10.00 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az esküvő
10.50 Játék
11.05 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
11.20 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
12.00 Hírek
12.05 Képújság
16.00 Délutáni egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
16.10 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
16.40 Helena
Olasz tévéfilmsorozat
Mégis együtt
17.15 Esti mese
– Tinti kalandjai
Magyar rajzfilmsorozat
Idegen tollakkal
– Múmin
Japán rajzfilmsorozat
Kacifánt varázslatai
17.45 Pénzvilág
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
18.55 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
Keresztény életkérdések
19.00 Ez + Az
Szórakoztató műsor
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.40 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az esküvő (ism.)
21.35 Panoráma
Világpolitika percről percre
22.35 Közjáték (ism.)
22.45 La Sept
És lőn fény…
(Et la lumiére fut)
Francia-NSZK film (1989)
Feliratos!
0.25 Miskolci Dixieland Fesztivál
4. rész
0.55 Híradó
1.00 BBC-híradó

MTV 2

6.00-10.00  Napkelte
Reggeli információs magazin
15.10 Műsorismertetés
15.15 Zsebtévé (ism.)
15.45 Aranyfürt királykisasszony és a fürtöcskék
Francia rajzfilmsorozat
X/7. rész:
A sárkányfa
A szöktetés
16.06 Alpok-Adria Magazin
Öt ország tartományi és körzeti stúdiójának műsora
16.36 Sztárnyúzó – Star new show
17.00 Híradó – Időjárás
17.05 Műsorajánlat
17.10 Nagylátószög
Válogatás a regionális és a határon túli magyar stúdiók műsoraiból
18.00 Híradó
18.10 Regionális híradó
18.25 Műsorajánlat – Időjárás
18.30 Produkció!
Ez vagyok én!
19.00 Genetikai ujjlenyomat
Angol dokumentumfilm
Bizonyítás az élet fonalával
19.50 A folytatásról
Stúdióbeszélgetés
20.00 Ideális család
Családi vetélkedő
21.00 Souvenir
NSZK zenés film
Színes + FF
21.25 Megáll az ész!
Szórakoztató magazin
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 Napzárta előtt…
22.45 A gyilkos bálna
Amerikai film (1977)

Duna

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.10 Az arany ember
Magyar film (ism.)
17.50 A boldog család
Német sorozat
18.40 Mesesarok
18.45 Hírek
19.00 Közép-európai magazin
19.40 Fábri Zoltán-sorozat
Magyarok
Magyar film
21.30 Add a kezed!
Az Illés együttes műsora

HBO

17.30 Babar: Az agyaras Pimpernel
Francia rajzfilm
18.00 Végtelen történet
Amerikai ifjúsági film
19.35 Bíboreső
Amerikai zenés film
21.30 A birodalom védelme
Amerikai dráma
23.05 Örvényben
Amerikai akciófilm

TV4

20.00 Műsorismertetés
20.05 Music TV4
Könnyűzenei műsor
21.15 Vipera-akció
Amerikai film
22.50 Trans World International
Boris Becker-portré
23.15 Teleshop
23.35 Genesis
Zenés portré
24.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek