Tv műsor – 1993. február 1. – Hétfő

MTV 1

5.40 Falutévé – törvénytippel, agrometeorológiával és falusporttal
6.00 A Reggel
Közérzeti hírműsor
Benne: 8.05 A Financial Times heti üzleti híradója
8.30 Közjáték
A héten: Mrozek: Levélkék
8.35-12.05 Napközi
9.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
– Balu kapitány kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Parancsol jeget?
– A suli
Amerikai filmsorozat – IX/1.
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A hétmérföldes sárkányláb
A bűvös síp
10.45 Játék
12.00 Hírek
12.05 Képújság
16.00 Délutáni egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
16.10 „Traffic Jam”
Rejtvény, slágerlista, külföldi sztárriportok a könnyűzene világából
16.35 Képújság
16.45 Bűvös hatos
Játék kockákkal és filmekkel
17.00 Megveszem ezt a nőt
Mexikói tévéfilmsorozat
17.30 Mákvirágok
18.05 Pénzvilág
Hírek, tények, információk
18.15 Napközi – egy műsor és valami más
18.35 Esti mese
Jó éjszakát kíván a Disney!
18.45 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.55 Az angol szépség
Francia tévéfilmsorozat
VI/5. rész: Mindig csak szerelem
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.35 AKTuális
Az emberi jogokról
21.00 Csapd le csacsi!
Magyar film (1990)
22.20 Krónika
A 2. magyar hadsereg a Donnál
XXV/20. rész: Kitörés
23.25 Közjáték (ism.)
23.30 Játéktér
Élő színházi műsor a Komédiumból
0.20 Híradó
0.25 BBC-híradó

MTV 2

6.00-10.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
15.00 Parlamenti Napló
Kapcsoljuk az Országházat
17.05 Műsorismertetés
17.10 Híradó – Időjárás
17.15 Természeti képek
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
Gémek
17.25 A könyvek könyve
Amerikai rajzfilmsorozat
A béketűrő Jób
17.50 Elektor kalandor
Számítógépes logikai játék
18.00 Híradó – Időjárás
18.10 Regionális híradó
18.25 Műsorismertetés – Időjárás
18.30 Felsőfokon
Egyetemisták és főiskolások aktuális hírműsora
18.40 Telesport
19.05 Korkép
Magyarország jelenidőben
Benne: Citrom-sziget
20.05 Együtt és egyedül
Ausztrál tévéfilmsorozat
IV/1. rész
20.50 A költészet percei
Illyés Kinga műsora
21.00 Létkérdések
Televíziós vitaest
22.00 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
22.20 Időjárás
22.25 „Az év sportolója”
Ünnepélyes díjkiosztás a Budapest Kongresszusi Központ színházterméből

Duna TV

16.00 Hírek, műsorismertetés
16.10 Az erdő kapitánya (ism.)
Magyar animációs film
17.20 Magyar tájak
Hortobágy és környéke
18.00 Musica prehumana
18.15 Látogatás… – Sió TV
Riportfilm
18.25 Mesesarok
18.40 A nevem: Varga Gusztáv
18.45 Hírek
19.00 Közép-kelet-európai filmek
Panelsztori
Csehszlovák film
20.10 Ars musica I.
Középkori zenék
20.35 Gyökerek – Gyertyánliget
21.15 A szirakuzai bolond
Képzőművészeti film

HBO

17.30 My Fair Lady
Amerikai zenés film
20.30 A mágus
Amerikai bűnügyi film
22.20 Szerencsés katonák
Amerikai akciófilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek