Tv műsor – 1992. november 8. – Vasárnap

MTV 1

6.38 Napi műsorajánlat
6.40 Falutévé magazin
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tini nindzsa teknőcök
Amerikai rajzfilmsorozat
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 Kávé habbal
8.25 Vasárnapi turmix
10.55 Elektromos-SZKIF Krasznodár férfi kézilabda BEK-mérkőzés
Közvetítés a Népfürdő utcából
12.15 Schweitzer József hetvenéves
Portréműsor
12.40 Szőts István-életműsorozat
Kövek, várak, emberek (1955)
13.15 Képújság
13.20 Álljunk meg egy szóra!
13.30 Az inkák földjén
VII/7. rész: Jégsapkás hegyekben
14.05 Lovejoy
Angol tévéfilmsorozat
Aki mer, az énekel
14.55 Telis-televideo ’92
15.00 Ida Haendel
Kanadai film – II/1. rész
16.00 Kerék bár
Utazási vetélkedő
16.40 Örömhír
A református egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
Tőke jegelve
– Zorro
Amerikai filmsorozat (FF)
XXII/11. rész: Dupla galiba Zorro miatt
– Az utolsó lovag
Amerikai filmsorozat
XXII/11. rész
– Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
Akinek nem szkafandere, ne vegye magára!
18.45 Európai utas
19.30 A HÉT
20.15 Híradó
20.30 Telesport
20.40 Medea
Olasz-francia-NSZK film (1970)
22.25 Hét este Illyés Gyulával
22.35 Vízöntő
New Age magazin
23.20 Képújság

MTV 2

7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
9.00 Zsebtévé (ism.)
9.30 „Vannak vidékek legbelül”
Honismereti, hagyományőrző műsor fiataloknak
Izmény
10.05 Észbontó
Ismeretterjesztő gyermekmagazin
10.25 Alpok-Adria Magazin
10.45 Mi történt a jövő héten?
10.55 Bükki Sportmászó Verseny
Közvetítés Miskolcról
11.49 Ameddig a harang szól
Vértessomlyó-puszta
12.00 „Megtört embert szolgálni”
Dokumentumfilm
12.30 Humánum
A pécsi körzeti stúdió menekültügyi műsora
13.00 Műsorelőzetes – Időjárás
13.10 Cigányzene a Márvány Menyasszony étteremből
13.25 Gazdaképző
Házigazda: dr. Bálint György
13.55 Kiskáté gazdálkodóknak
VI/2. rész: A kárpótlási törvény időszerű kérdései
14.05 Filmmúzeum
Válogatás Homoki-Nagy István filmjeiből
Pluto és Puck, a bajkeverők
Magyar film (1978)
14.55 Jelfák
Legtöbb  évgyűrű egy gesztenyefában – Kőszeg
15.05 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
15.30 Vasas-Patras (görög) vízilabda KEK csoportmérkőzés
Közvetítés a Komjádi uszodából
kb. 16.35 SOrSok
Munkavállalók magazinja
17.15 Kolumbusz és a felfedezések kora
Ismeretterjesztő filmsorozat
VII/4. rész: Megtalált és elveszett világok
18.25 Delta
Tudományos híradó
18.50 Vízipók, csodapók
Magyar rajzfilmsorozat
Légnadrág (ism.)
19.05 Familia Kft.
Mini Bingó
19.40 Schulz és Schulz
avagy minden kezdet nehéz!
Német film
II/1. rész
21.25 Időjárás
21.30 Telesport
22.50 A TV2 és a Dialóg stúdió bemutatja
Magyarok
Magyar film (1978)

HBO

17.40 BMX banditák
Magyarul beszélő amerikai film
19.20 A Nílus gyöngye
Magyarul beszélő amerikai film
21.10 Vadak ura
Magyarul beszélő amerikai film
23.10 Fantomkép
Magyarul beszélő amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek