Tv műsor – 1992. november 29. – Vasárnap

MTV 1

6.38 Napi műsorajánlat
6.40 Falutévé magazin
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tini nindzsa teknőcök
Amerikai rajzfilmsorozat
7.50 „Így szól az Úr!”
8.00 Közjáték
8.05 Kávé habbal
8.30 Vasárnapi turmix
11.00 Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!
12.05 Cimborakoncert
Kolozsvár
12.50 A pipáló félsziget
Kamcsatka – 2. rész
13.15 Köszöntjük a 70 éves Béres Ferencet
13.45 Képújság
13.50 Telis-televideo ’92
14.05 Zürichi páncélterem
NSZK tévéfilmsorozat
Varázslatos örökség
14.55 KamEra Varieté
16.00 Van benne valami…
Barkochbajáték
16.40 Örömhír
Az ortodox egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
Arany az olvasztótégelyben
– Zorro
Amerikai filmsorozat (FF)
XXII/14. rész: A gyanú árnyékában
– Az utolsó lovag
Amerikai filmsorozat
XXII/14. rész
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Tami állja a sarat
A bíborköpenyes bajnok visszatér
18.45 Góóól!
Labdarúgó-összefoglaló
19.30 A HÉT
20.15 Híradó
20.30 Telesport
20.40 Az öltöztető
Angol film (1983)
22.40 Közjáték (ism.)
22.50 Bongó

MTV 2

7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
9.05 Zsebtévé (ism.)
9.40 Észbontó
10.00 Soros napok a Merlinben
(H)étlap – Táncképek a magyar néphagyományból
10.35 Szlovákia műemlékei
Csehszlovák rövidfilm
A szentantali Koháry-kastély
10.45 Világ világossága
A Cimbora Alapítvány és a TV2 műsora a pécsi vak gyerekekért a Vakok Világnapja alkalmából
11.49 Ameddig a harang szól
Kocsord
12.00 Műsorelőzetes – Időjárás
12.05 „Mily kedves a Te hajlékod”
A liturgiatörténet kánonja
12.35 Mi történt a jövő héten?
12.45 A nevem: Kovács Tivadar (ism.)
13.00 Magyarország-Hollandia női kézilabda VB-mérkőzés
Közvetítés Kaunasból
kb. 14.15/14.25 Cigányzene a Százéves étteremből
14.40 Gazdaképző
15.10 Kiskáté gazdálkodóknak
VI/5. rész: Szövetkezet-átalakulás II.
15.20 SOrSok
16.00 Palackba zárt üzenet
Dokumentumfilm
15.40 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
17.00 Melyiket a 3 közül?
17.30 Kolumbusz és a felfedezések kora
Ismeretterjesztő filmsorozat
VII/7. rész: Ki is volt Kolumbusz?
18.35 Delta
Tudományos híradó
19.00 Vízipók, csodapók
Magyar rajzfilmsorozat
Miért ugrál a vízibolha? (ism.)
19.07 Műsorajánlat
19.15 Família Kft.
Szalonremi
19.50 Belmondo-sorozat
Cartouche
Francia-olasz kalandfilm (1961)
21.43 Időjárás
21.45 Telesport
Benne:
– PVSK-Co Order-SVSE-Raabersped női kosárlabda-mérkőzés
Közvetítés Pécsről
– Nemzetközi teremkrosszverseny
Közvetítés Nyíregyházáról
23.00 Dvorak: E-dúr szerenád Op. 22.

HBO

17.30 Kiszemelt áldozat – dráma
19.10 A nagykövet – bűnügyi film
21.00 Sztálin – életregény
24.00 Ária – művészfilm

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek