Tv műsor – 1992. október 9. – Péntek

MTV 1

5.40 Falutévé – profittal
6.00 A Reggel
Közérzeti hírműsor
8.05 A Financial Times kelet-európai gazdasági híradója
8.30 Közjáték (ism.)
8.35 Napközi
Benne:
9.00 Nyeregben vagyunk
NSZK filmsorozat
A küldetés
9.50 Lottósorsolás
10.00 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az apám, a fiam
10.50 Játék
11.05 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
11.20 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
12.00 Hírek
12.05 Képújság
17.00 Délutáni egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
17.10 Az üzlet iskolája
XX/10. rész: Vigyázat, bukni is lehet!
17.40 Képújság
17.45 Pénzvilág
Hírek, tények, információk
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
18.55 „Maradjatok meg szeretetemben!…”
Keresztény életkérdések
19.00 „Traffic Jam”
Rejtvény, slágerlista, külföldi riportok a könnyűzene világából
19.25 Parnasszus
Irodalmi játék
19.40 Esti mese
Jó éjszakát kíván a Disney!
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.40 Dallas
Amerikai filmsorozat
Az apám, a fiam (ism.)
21.35 Közjáték (ism.)
21.40 Panoráma
Világpolitika percről percre
22.45 Nádas Péter: Takarítás
Az Egri Gárdonyi Géza Színház és a Magyar Film- és Tévéművészek Szövetségének koprodukciója (1987)
0.30 Késő esti híradó

MTV 2

15.15 Műsorismertetés
15.20 Hírek – Időjárás
15.25 Vakáció Peruban
Francia tévéfilmsorozat
IV/3. rész
16.20 Közlemények
16.25 Dominó
Telefonos játék
16.40 Civil kurázsi
17.05 Pop-reál
17.25 Barkácsoljunk
17.45 Regionális híradó
18.00 Híradó
18.12 Időjárás
18.18 Az én pici pónim
(My Little Pony)
Amerikai rajzfilmsorozat
Szárnyasvölgy pusztulása
X/3. rész
18.30 Ördög nagymama
Német tévéfilmsorozat
XII/9. rész
18.55 Hétvégi ajánlat a TV2 műsoraiból
19.05 A Tisza
XII/3. rész: A torkolatvidék
19.40 Ketten
Tévéfilm
1. Útikaland
2. Évforduló
20.30 Hogy volt! – díjkiosztás
Ötven perc színházról
Vámos Miklós műsora
21.20 Rockpódium
A Bíborszél együttes
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Napzárta előtt…
22.45 Aladdin és a skodalámpa
25 perc a Budai Parkszínpad műsorából
23.15 Végső visszaszámlálás
Amerikai film (1980) (ism.)

TV Tévé

20.00 Műsorismertetés
20.03 Túl a holnapon
20.28 Út az Amerika Kupáig
Vitorlásverseny
21.00 TV-tévé autó-motor magazin
21.30 Arcok és ál-arcok
Műsorvezető: Rózsa Péter
21.55 Jó estét, Wallenberg úr
Svéd film
24.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek