Tv műsor – 1992. október 18. – Vasárnap

MTV 1

6.38 Napi műsorajánlat
6.40 Falutévé magazin
7.25 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tini nindzsa teknőcök
Amerikai rajzfilmsorozat
7.50 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 Közjáték
8.05 Kávé habbal
8.30 Vasárnapi turmix
11.00 Schweltzer József 70 éves
Portréműsor
11.25 Hazanéző
Ostoros (Heves megye)
12.10 Zenebutik – Zenehíd
Juhász Előd műsora
13.10 Képújság
13.15 „Mi muzsikus lelkek…”
Szórakoztató műsor a szép dallamok kedvelőinek
13.50 Zürichi páncélterem
NSZK tévéfilmsorozat
Tévedés következményekkel
14.40 Másvilágkép
Magyar képzőművészeti kiállítás Sevillában
15.05 Szőts István-életműsorozat
Látogatás Kisfaludi Stróbl Zsigmond műtermében (1941)
Kádár Kata (1943)
Tűz a hegyen (1944)
16.00 Van benne valami…
16.40 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
Ali Bubba barlangja
– Zorro
Amerikai filmsorozat (FF)
XXII/8. rész: Zorro az erőszak ellen
– Az utolsó lovag
Amerikai filmsorozat
XXII/8. rész- Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
Tyúk kopoltyúkkal
18.45 Góóól…
Labdarúgó-összefoglaló
19.30 A HÉT
Benne: Híradó
20.30 Telesport
20.40 Ars musica
Képek a magyar zene történetéből
IV. rész: A Jagello-kor zenéje
21.05 Woody Allen-sorozat
Broadway Danny Rose
Amerikai film (1984)
22.25 Közjáték (ism.)
22.35 Az ember tragédiája fesztivál
23.35 Csevegés
23.55 Képújság

MTV 2

7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
9.00 Zsebtévé (ism.)
9.30 Észbontó
Ismeretterjesztő gyermekmagazin
9.50 Zeneiskolások muzsikálnak
Közreműködik a II. kerületi Járdányi Pál Zeneiskola Vonószenekara
10.10 Fantastico
NSZK portréfilm
Hans Donner – egy látványtervező Rióban
10.55 Körmend Hunor-Tungsram Honvéd férfi kosárlabda Szuper Liga mérkőzés
Közvetítés Körmendről
kb. 12.30 Lumen 2000
Keresztények élete a világban
13.00 Műsorelőzetes – Időjárás
13.05 Cigányzene a Fesztivál étteremből
13.20 Gazdaképző
Házigazda: dr. Bálint György
13.50 SOrSok
Munkavállalók magazinja
14.30 Melyiket a 3 közül?
15.00 Mi történt a jövő héten?
(Századik adás)
Gazda István tudomány- és művelődéstörténeti műsora
15.25 Filmmúzeum
Válogatás Homoki-Nagy István filmjeiből
Pletyka délutánja (1965)Napfényes kertekben (1966)
Erdei pillanatok (1966)
16.15 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
16.35 „Valamit el kell mondanom”
Novai Gábor és Várkonyi Mátyás szerzői estje a Rockszínházból
17.16 Burleszk-buli
Összeállítás klasszikus burleszkekből
Tengeri körutazás
17.30 Kolumbusz és a felfedezések kora
Ismeretterjesztő filmsorozat
VII/1. rész: Kolumbusz világa
18.35 Delta
Tudományos híradó
19.05 Família Kft.
A festés
19.40 Soros napok a Merlinben
20.20 Ideális család
Családi vetélkedő
21.25 Médiavita Bécsben
Osztrák-magyar vitaest
22.05 Időjárás
22.10 Spot-Light
Miniportré hazai popsztárokkal
22.40 Világsztárok
23.20 Telesport

HBO

17.30 A törvényen kívüli Josby Wales
Feliratos amerikai film
20.00 Vasmadarak 2.
Magyarul beszélő amerikai film
21.45 A menekülő ember
Magyarul beszélő amerikai film
23.30 Sztriptíz
Magyarul beszélő amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek