Tv műsor – 1992. október 10. – Szombat

MTV 1

6.10 Falutévé – faludoktorral
6.30 A Reggel
Közérzeti hírműsor
8.00 Közjáték
8.05 Jó reggelt adj, Istenem!
Unitárius gyermekműsor
8.15-12.00 A Micimackó-klub délelőttje
– Mesék Napkeletről, Napnyugatról
Amerikai mesefilmsorozat
A bűvös kő
– Cimbória
Telefonos vetélkedő
– Talmi és Tódi
Angol filmsorozat
X/5. rész
Tótágas
Gyermek pop-rock
– Amőba
Tudományos műsor kamaszoknak
– Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
12.00 Tévémagiszter
13.30 Panoráma (ism.)
14.30 Képújság
14.35 Jolly Joker
NSZK filmsorozat
Korzikai amazonok
15.25 Telis-televideo ’92
15.30 Gaia
Ökológiai filmújság
16.00 Női öttusa-világbajnokság
Lovaglás
Közvetítés a Nemzeti Lovardából
17.00 Rejtélyes randevú
Utazási vetélkedő
17.50 „…az én váram”
Lakáskultúra mindenkinek
18.15 Hőmérő
Politikai show-műsor
19.20 A templomos lovagok kincse
Francia-magyar ifjúsági játékfilmsorozat
XV/4. rész: Nehéz lecke
20.00 Híradó
20.30 Telesport
20.40 Dick Tracy-show
Amerikai rajzfilmsorozat
Pikáns pénznyelő
Feliratos!
20.45 Közjáték (ism.)
20.50 Fantasztikus filmek
Marslakó a mostohám
Amerikai film (1988)
22.35 „Valahol egy lány…”
Koncz Zsuzsa a Budapest Sportcsarnokban
23.50 Késő esti híradó

MTV 2

8.00 Műsorismertetés
8.05 Gazdaképző (ism.)
8.35 Újra indult – PC ábécé
IX/1. rész: Alapozás
9.00 Cigány magazin
9.25 Nas ekran
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
9.50 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
10.15 Japán harkály
Japán ismeretterjesztő film
10.45 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
– Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11.10 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
11.35 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
12.00 Sorstársak (ism.)
12.15 Néprajzi értékeink
Az aradi vértanúk emlékképe
12.25 Família Kft. (ism.)
12.55 A Spree kalózai
Német filmsorozat
XV/15. rész: Berlin királya
13.20 Műsorelőzetes – Időjárás
13.25 G. I. Joe-kommandó
Amerikai rajzfilmsorozat
A tűzokádó hadművelet
V/2. rész: Második nap
13.50 Pop-rock fehéren-feketén (ism.)
14.10 Útkereső
Vitaműsor kamaszoknak
14.35 Azok a csodálatos állatok
A sörényes farkas és az erdei kutya
14.50 Kincstári erdőink
Erdőgazdálkodás és ökológia
15.10 Korforduló
Szórakoztató különkiadás
16.10 Soros-napok a Martinban
16.30 Népzenei magazin
17.00 Nézze meg az ember!
17.05 Autó 2
17.30 Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat (ism.)
Törpilla szöszi hajtincse
Szörnytörpök
17.55 „Én táncolnék veled…”
X/6. rész: A rumba (ism.)
18.10 Knight Rider
Amerikai filmsorozat
A kígyó torka – II/1.
19.10 A TV2 és a Dialóg Stúdió bemutatja
Októberi vasárnap
Magyar film (1979)
Színes+FF
20.55 Telesport
21.25 Wurlitzer
Whitney Houston
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.25 Zene, táj, város – Vác
23.15 Majom a télben
Francia film (ism.) FF

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek