Tv műsor – 1992. augusztus 23. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Napi műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tini nindzsa teknőcök
Amerikai rajzfilmsorozat
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 Kávé habbal
Vasárnap reggeli könnyed csevegések
8.25  Közjáték (ism.)
8.30 Vasárnapi turmix
11.00 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
11.10 Hazanéző
Bakonybél
12.05 Vendégjárás Palócföldön
12.40 Velünk az Isten…
Oratórium
13.45 Tájak, városok, emberek
Algéria: félelem a fundiktól
14.15 Sápadtarcúak
Magyar dokumentumfilm
15.15 Táncdalfesztivál
Összefoglaló a II. elődontőről
16.00 Van benne valami
Barkochbajáték
16.40 Örömhír
Az Evangélikus Egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
Az idő pénz
– Az utolsó lovag
Amerikai film
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
Aki utoljára nevet
18.45 Góóól…
Labdarúgó összefoglaló
19.30 A HÉT
Benne: Híradó
20.30 Telesport
20.40 Egy asszony szerelme
Olasz film (1988)
22.20 Közjáték (ism.)
22.30 Vízöntő
Az újkor emberének magazinja
23.15-0.20 Vezényel: Arturo Toscanini
Hangverseny a Carnegie Hallban – 1951. november 3.
Brahms: I. szimfónia (c-moll) Op. 68.
(A koncert előtt Otto Stras-serrel, a Bécsi Filharmonikusok egykori vezetőjével beszélget Batta András)

MTV 2

7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
9.05 Kéménymesék a padláson
Óvodások műsora
Benne: A nagy Ho-ho-horgász
Magyar rajzfilmsorozat
A falánk pelikán (ism.)
9.25 Vadállatok cirkusza
Szovjet film (ism.)
9.51 A nyulacska bánata (ism.)
Szovjet bábfilm
10.00 A Tenkes kapitánya
Ifjúsági tévéfilmsorozat (1964) FF
XIII/13. rész: Csattan az ostor (ism.)
10.25 Kool & The Gang
NSZK zenés film (ism.)
11.25 Bemutató a kisvárdai Várszínházban
Oldrich Danek: Negyven gazfickó és egy maszületett bárány
11.40 Kánon
Vallás és kultúra
12.10 Mi történt a jövő héten?
12.20 Cigányzene a Tanne étteremből (ism.)
12.35 Műsorismertetés – Időjárás
12.45 Gazdaképző
Házigazda: dr. Bálint György
13.15 SOrSok
Munkavállalók magazinja
13.55 Gyűrűfű
Riportfilm
14.05 A holnap cirkuszának XII. világfesztiválja
Francia film
14.45 Melyiket a 3 közül?
Játékos vetélkedő
15.15 Amerika medvéje: a baribál
Ismeretterjesztő film
16.11 Burleszk-buli
Összeállítás klasszikus burleszkekből (FF)
A mesterpilóta
16.30 Közkívánatra!
Kemény János báró filmjei
Dokumentumfilm (ism.)
17.30 Operamagazin
18.25 Delta
Tudományos hiradó
19.05 Família Kft.
19.40 Ideális család
Szórakoztató vetélkedő – 4.
20.40 Telesport
21.35 Magyarok III. Világkongresszusa
22.05 Időjárás
22.10 Mittelfest
Riportfilm
23.00 Szupercsoport
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Az „Aranykígyó” – II/2.

HBO

18.30 CHSUM
Feliratos amerikai film
20.30 Keserű ébredés
Magyarul beszélő amerikai film
22.10 Állati viselkedés
Magyarul beszélő amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek