Tv műsor – 1992. június 7. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Napi műsorajánlat
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Tini nindzsa teknőcök
Amerikai rajzfilmsorozat
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 Kávé habbal
Csevegések
8.25 Közjáték
8.30 Vasárnapi turmix
10.00 Evangélikus istentisztelet
Közvetítés a békéscsabai Nagytemplomból
11.05 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
11.15 Cimbória
Telefonos játék
11.25 Expo ’96
Riportműsor
11.55 Paraván
Endrei Judit műsora
12.25 Képújság
12.30 A Financial Times heti üzleti híradója
12.55 Ott állt, hol a 6-os megáll…
13.25 Hogyan készül az ablaküveg?
13.40 Szószóló
Emberi jogi figyelő
14.10 Vizslakaland
Kanadai film gyerekeknek
15.05 Koreográfusverseny
Rábai Miklós emlékére
Gála
16.00 Időgép
Párhuzamos történelmi vetélkedő
16.40 Örömhír
A református egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
Az ifjúság édes kacsája
– Nehéz napok a Föld nevű bolygón
Amerikai filmsorozat (ism.)
XIII/3. rész: Tartós kapcsolat
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A fák bosszúja
18.45 Góóól…
Labdarúgó-összefoglaló
19.30 A Hét
Benne: Híradó
20.30 Telesport
20.40 TV1-mozi
Stavisky…
Francia-olasz film (1974)
22.35 Közjáték (ism.)
22.50 Nulladik típusú találkozások
Sci-fi magazin
23.25 Mesterségem címere – IV.
Interjú Beér Jánossal

MTV 2

7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
9.05 Kéménymesék a padláson
Óvodások műsora
Benne: Pamacs és barátai
Csehszlovák rajzfilmsorozat
A békekötés
9.30 Észbontó
Ismeretterjesztő gyermekmagazin
9.50 A Tenkes kapitánya
Ifjúsági tévéfilmsorozat (1964) FF
XIII/2. rész: Az embervadászat (ism.)
10.20 Szennyes az Óperencia
Mesemusical
A Várszínház előadása
11.00 Ugrás az égben
Angol rövidfilm
11.40 Alpok-Adria magazin
12.00 Pünkösdölő
Dokumentumfilm
12.10 Kánon
Az apostolok
12.40 A Szent Gellért-kápolna avatása
12.50 Humánum
A pécsi körzeti stúdió menekültügyi műsora
13.20 Műsorelőzetes – Időjárás
13.30 SOrSok
Munkavállalók magazinja
14.10 Cigányzene a Margit-kert vendéglőből
14.25 Gazdaképző
Házigazda: dr. Bálint György
14.55 Segítőtárs
Sérült emberek érdekvédelmi magazinja
15.15 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
15.35 Tinisztár kerestetik
16.40 Filmmúzeum
Trauner Sándor-sorozat
Viadukt
Magyar-amerikai-NSZK film (1983)
18.35 Delta
Tudományos híradó
19.05 Família Kft.
Osztálytársak
19.40 Kapcsoljuk Kisvárdát
IV. határon túli magyar színházak fesztiválja
kb. 20.20 Móricz Zsigmond: Sári bíró
22.20 Ez történt a héten
23.15 Időjárás
23.20 Szfinx a Dunán
Riportfilm
23.55 Telesport
Benne: Ritmikus sportgimnasztika EB
Közvetítés Stuttgartból

HBO

18.30 A jó fiúk és a rossz fiúk
Magyarul beszélő amerikai film
20.05 Gyilkos bolygó
Magyarul beszélő amerikai film
21.55 Creepshow – A rémmesék könyve
Magyarul beszélő amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek