Tv műsor – 1992. április 26. – Vasárnap

MTV 1

6.43 Napi műsorajánlat
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a papát!
Tini nindzsa teknőcök
Amerikai rajzfilmsorozat
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.00 Kávé habbal
Csevegések kora reggel
8.25 Közjáték
8.30 Vasárnapi turmix
Benne: Cimbória
11.00 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
11.10 Paraván
Endrei Judit műsora
11.40 Zöld béka
Környezetvédelmi magazin gyerekeknek
A húsvéti nyúl etológiája
12.10 Lucas, a rongytigris
Finn rajzfilmsorozat
Virrasztó éji madarak (ism.)
12.20 Örökségünk
A sótonyi hegyközség (ism.)
12.30 Zenebutik – Zenehíd
Juhász Előd műsora
13.30 A Financial Times heti üzleti híradója
13.55 Képújság
Tájak, városok, emberek…
Rubel, kupon, hrivnya
14.35 A(k)kor (és) most
A magyar állam
II/1. rész
15.20 Telis-televideo ’92
15.25 Egészséget mindenkinek!
Dr. Czeizel Endre műsora
16.00 Időgép
Párhuzamos történelmi vetélkedő
16.40 Örömhír
A magyarországi református egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
– Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
A szerencsefia
– Kalóz Jack száz élete
Amerikai filmsorozat
VIII/6. rész: Aki keres az talál
– Gumimacik
Amerikai rajzfilmsorozat
A bíborköpenyes bajnok
18.45 Góóól
Labdarúgó-összefoglaló
19.00 A Hét
Benne: Híradó
20.25 Telesport
20.35 A mozi
Francia filmsorozat
IV/4. rész: Édesanyám
22.05 Közjáték (ism.)
22.10 Vezényel: Arturo Toscanini
Amerikai film (FF)
1948. április 3.
Beethoven: IX. szimfónia
23.25 Nulladik típusú találkozások
Sci-fi magazin

MTV 2

7.00 Napra-forgó
Magazin a reggelihez
9.05 Kéménymesék a padláson
Óvodások műsora
Benne: Pamacs és barátai
Csehszlovák rajzfilmsorozat
A tónál
9.30 Gyere be – a Magyar Állami Operaházba
10.00 Észbontó
Ismeretterjesztő gyermekmagazin
10.20 Alpok-Adria Magazin
10.40 Foci angol módra
11.00 Humánum
A pécsi körzeti stúdió menekültügyi műsora
11.30 Kánon
Vallás és kultúra
12.00 Salakmotoros egyéni VB elődöntő
Közvetítés Nyíregyházáról
13.00 Testvérvárosok világnapja
13.25 Műsorelőzetes – Időjárás
13.35 Hármas csatorna
Színekről színesen – IV/1.
14.05 SOrSok
Munkavállalók magazinja
14.45 Gazdaképző
Házigazda: Dr. Bálint György
A takarmányról általában
15.15 K+P
(Kárpótlás és privatizáció)
15.35 Mi történt a jövő héten?
Gazda István tudomány- és művelődéstörténeti műsora
15.45 Derűs TV-évtár
16.46 Filmmúzeum
Totó-sorozat
Mandragóra
Olasz film (1965) FF
18.30 Delta
Tudományos híradó
18.58 Időjárás
19.05 Família Kft.
A pénztárgép
19.40 Habókos Giovanni
Olasz film
21.15 Ez történt a héten
22.10 Időjárás
22.15 Telesport
Benne: Súlyemelő Európa-bajnokság
Közvetítés Szekszárdról
23.20 Kis esti zene
A TV2 és a LocoMusiC komolyzenei sorozata

HBO

18.30 Kibékíthetetlen ellentétek
Magyarul beszélő amerikai film
20.30 Betörő
Magyarul beszélő amerikai film
22.15 Gyilkos őrület
Feliratos amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek