Tv műsor – 1992. április 11. – Szombat

MTV 1

6.17 Falutévé – faludoktorral
6.30 A Reggel
Közérzeti műsor
7.30 Hagyd aludni a mamit!
Mesék Napkeletről, Napnyugatról
Amerikai mesefilmsorozat
Az apát úr és a császár
8.30 Közjáték
8.35 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus gyermekműsor
8.40 Álmodozó Károly
Svéd rajzfilmsorozat
Felmosókefe-vásárlás
8.50 Trombi – 05
Telefonos vetélkedő
9.00 Amőba
Tudományos műsor kamaszoknak
9.30 Az Edison testvérek
Amerikai filmsorozat
XIII/6. rész
9.55 IS – Különkiadás
10.30 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
11.00 Tévémagiszter
12.30 Panoráma (ism.)
13.30 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
14.30 Klip-percek
Újdonságok és a tegnap nagy sikerei
15.00 Hőmérő
Politikai show-műsor
16.00 Képújság
16.05 Koreográfus verseny
Rábai Miklós emlékére
I. elődöntő
17.05 A Költészet Napján
17.55 Esti mese
Egyszer volt, hol nem volt… az Élet
Francia rajzfilmsorozat
A légzés (ism.)
18.25 …az én váram”
Lakáskultúra mindenkinek
19.00 Jolly Joker
NSZK filmsorozat
Tigrisjáték
20.00 Híradó
20.25 Telesport
20.35 Oscar-díjas filmek
A Keresztapa II.
(The Godfather)
Amerikai film (1974)
II/1. rész
(Csak felnőtt nézőinknek!)
22.40 Közjáték (ism.)
22.45 Összefoglaló a Savaria kupáról
Közvetítés Szombathelyről
23.20 Katasztrofális siker
(The Producers)
Amerikai film (1967)
00.45 Késő esti híradó

MTV 2

6.00-8.30 Nap TV
Reggeli információs magazin
(Csak Budapest körzetében)
8.30 Műsorismertetés
8.35 PC Ábc
Számítástechnika a napi gyakorlatban
X/2. rész
9.05 Végtelen utazás
Amerikai ismeretterjesztő film
10.05 Prizma
Életmódmagazin
10.30 Nemcsak zöldség
11.00 Bazilió, a macska és Pik, az egér
Szovjet rajzfilm
– A tücsök és a trombita
Csehszlovák rajzfilm
11.15 Klasszikusok rajzfilmen
Maja, a méhecske
NSZK rajzfilmsorozat
Hogyan vezette félre Willie és Maja a parazitalegyeket?
11.40 Erdőjárók
XII/10. rész: „…itt fent öröm messzire látni…”
12.00 A szabadság gyermekei
Francia rajzfilmsorozat
VIII/5. rész (ismétlés)
12.25 Útkereső
12.50 Műsorelőzetes – Időjárás
13.00 Azok a csodálatos állatok
13.15 Ürgék
Angol gyermekfilmsorozat
Furcsa kedélyváltozás
13.40 Autó 2
A TV2 autós magazinja
14.05 A Saint Tropez-i csendőr
Francia film (1964) (ism.)
15.45 „Szállj költemény…”
Vetélkedő költőkről, versekről
16.35 Kőröstől Dárdzsilingig
Kőrösi Csoma Sándor útján
Dokumentumfilm
17.00 Nézze meg az ember!
17.05 Gyerekeknek
Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat (ism.)
Agáta hódít
Sziámiáu csengettyűje
17.35 Knight Rider
Amerikai filmsorozat
Az egyetlen tanú
18.28 Kispest-Honvéd-FTC
Közvetítés a Bozsik stadionból
20.20 Van szerencsém!…
Schütz Ila műsora
21.08 Repülőtér
NSZK tévéfilmsorozat
22.00 Esti egyenleg
22.20 Időjárás
22.35 Ajakrúzs
Amerikai film (1976)

HBO

18.30 Barátom, Charlie Brown
Magyarul beszélő amerikai film
20.00 Convoy
Magyarul beszélő amerikai film
21.15 Önkéntesek
Magyarul beszélő amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek