Tv műsor – 1992. február 22. – Szombat

MTV 1

6.17 Falutévé
6.30 A Reggel
Közérzeti hírműsor
7.30 Hagyd aludni a mamit!
Mesék Napkeletről, Napnyugatról
Amerikai mesefilmsorozat
A dobok szigetén
7.55 Jó reggelt adj, Istenem!
Református gyermekműsor
8.30 Közjáték
8.35-11.00 Korhatár nélkül
8.35 Jimbo
Angol rajzfilmsorozat
Csendet kérek!
8.40 Álmodozó Károly
Svéd rajzfilmsorozat
Iskolakezdés
8.50 Trombi 05
Telefonos vetélkedő
9.00 Cimboráljunk!
9.15 Perpetuum mobile
9.45 Az Edison testvérek
Amerikai filmsorozat
XIII/1. rész
10.10 No, megállj csak!
Szovjet rajzfilm (ism.)
10.20 Sajtváros építői
Bolgár bábfilm (ism.)
10.30 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
11.00 Tévémagiszter
12.30 Téli olimpia
14.00 Szezám utca
(Sesame Street)
Amerikai feliratos gyermekműsor-sorozat
15.00 Illanó füstfelhők
Angol film
15.50 Képújság
16.00 Családi mozidélután a Disneyvel
Rob Roy
Amerikai történelmi kalandfilm (1953)
17.25 Gyorsabb az időnél
Concorde
17.55 Gyereksarok
Esti mese
Egyszer volt, hol nem volt… az Élet
Francia rajzfilmsorozat (ism.)
A születés
18.25 Mezítláb
Iparművészek a divatban
19.00 Apropó
Kepes András műsora
20.00 Híradó
20.25 Telesport
20.35 Krimiben tudós?
Játékos bűnügyi vetélkedő
h-moll mazurka
22.10 Közjáték (ism.)
22.15 Volt egyszer egy fesztivál…
VIII/5. rész
23.00 Halász-színház Budapest, 1992
23.45 Moravagine
Francia-magyar film
IV/4. rész
0.40 Késő esti híradó

MTV 2

7.00-10.00 Nap TV
Reggeli információs magazin
10.00 Műsorismertetés
10.05 Prizma
Életmódmagazin
Szülői szerepben
11.00 Klasszikusok rajzfilmen
Maja, a méhecske
NSZK rajzfilmsorozat
Pufit fogyókúrára fogják
11.25 Mindenki repül
Lengyel rajzfilm (ism.)
11.40 „Szent Flórián harsonái…”
Koncert-vecsernye a ferencvárosi Assisi Szent Ferenc főplébánia-templomban
12.45 G. I. Joe kommandó
Amerikai rajzfilmsorozat
13.10 Pop-rock fehéren, feketén (ism.)
13.30 Műsorelőzetes – Időjárás
13.40 Az állatok védelmében
Kudlik Júlia műsora
14.00 Téli olimpia
15.20 Moonfleet
Angol ifjúsági filmsorozat
VI/3. rész: A hullámok vad moraját visszhangozzák üreges sziklák
15.50 Az egyetlen Föld
Japán ismeretterjesztő filmsorozat
XII/8. rész: A jégkorszak nyomában
16.40 Angol nyelvlecke
Family Album, U.S.A.
17.05 Rockstúdió
17.30 Gyerekeknek
Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat (ism.)
Az elveszett város
17.55 Nézze meg az ember!
18.05 Mozi top 10
18.39 Időjárás
18.41 Debussy: Szonáta hegedűre és zongorára
19.00 Família Kft.
Ki a kérő?
19.35 Úr ír?
50 perc… Írókkal
Békés Pál műsora
20.20 Vége a nyárnak
Amerikai rövidjátékfilm
20.55 Téli olimpia
Közben: A jégkorongmérkőzés szünetében kb. 21.40 Esti egyenleg
Napi képes hírösszefoglaló
23.30 Jazz-portré – Dés László
Retrospektív zenei tárlat a Vigadóban

HBO

18.30 Fantasztikus utazás
Magyarul beszélő amerikai film
20.15 Rendőrakadémia
Magyarul beszélő amerikai film
21.55 A menekülő ember
Magyarul beszélő amerikai film

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek